دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
ماهیگیر خوش‌شانس بریتانیایی ماهی تقریبا 30.4 کیلوگرمی (۶۷ پوندی) را که احتمالاً بزرگترین ماهی قرمز جهان است، شکار کرد.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
ماهیگیر خوش‌شانس بریتانیایی ماهی تقریبا 30.4 کیلوگرمی (۶۷ پوندی) را که احتمالا بزرگترین ماهی قرمز جهان است، شکار کرد. «اندی هکت» البته بعد از گرفتن عکس‌هایی با ماهی قرمز بزرگ، مجدداً آن را در دریاچه رها گرفت.
اندی هکت 42 ساله ماهی قرمز بزرگی را که نام مستعار «هویج» روی آن گذاشته شده است، شکار کرد. دریاچه بلوواتر در شامپانی فرانسه، یکی از برترین صیدهای ماهی‌های کپور جهان ماهیگیری را دارد و اندی هکت، یکی از مدیران شرکت مستقر در ورچسترشایر در مورد این ماهی بزرگ می‌گوید:
«همیشه می‌دانستم هویج آنجا است، اما هرگز فکر نمی‌کردم آن را شکار کنم.»
این ماهی قرمز تزیینی که معمولا در استخرها دیده می‌شود، در اصل ماهی قرمز نیست. بلکه یک گونه هیبریدی از کپور چرمی و کپور کوی است. «جیسون کاولر»، سخنگوی دریاچه‌های آبی آن منطقه در مورد این نمونه خاص گفت:
«این ماهی ظاهراً ۲۰ سال دارد ولی حدود ۱۵ سال پیش ماهیگران می‌دانستند چنین ماهی در دریاچه وجود دارد و از آن به‌عنوان ماهی متفاوتی یاد می‌کردند.»
طی این سال‌ها، ماهی قرمز ظاهراً رشد کرده و به این اندازه رسیده است. این ماهی معمولاً طوری در دریاچه حضور داشته که ماهیگیران نمی‌توانستند او را شکار کنند. اندی هکت می‌گوید ماهی به شکلی از شکار شدن طفره می‌رفت که می‌دانستم با ماهی بزرگ و خاصی روبه‌رو هستم. وی برای گرفتن ماهی حدود ۲۵ دقیقه زمان صرف کرد تا بتواند این هیولای بزرگ را از آن خود کند.
به‌نظر می‌رسد این ماهی بزرگ حدود ۱۳ کیلوگرم (۳۰ پوند) سنگین‌تر از بزرگترین ماهی قرمز جهان که در سال ۲۰۱۹ توسط «جیسون فوگیت» ساکن مینه‌سوتا شکار شد، وزن دارد.
ماهی قرمز با اسم مستعار هویج در حال حاضر در سلامت کامل به‌سر می‌برد و وضعیت خوبی دارد.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط techkhabari