دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
کاربران توییتر باید بتوانند تراکنش‌های مالی را برمبنای توکن‌های رمزنگاری شده و ارزهای فیات به‌راحتی و تنها از طریق یک کلیک ساده انجام دهند.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
ایلان ماسک، ثروتمندترین فرد جهان می‌گوید کاربران توییتر باید بتوانند تراکنش‌های مالی را بر مبنای توکن‌های رمزنگاری شده و ارزهای فیات، به‌راحتی و تنها از طریق یک کلیک ساده از طریق توییتر انجام دهند.
ایلان ماسک، مالک جدید توییتر در جریان جلسه پرسش‌و‌پاسخ داخلی به کارمندان این شبکه اجتماعی اعلام کرد کاربران توییتر باید بتوانند به‌راحتی و تنها با یک کلیک برای هر کسی در توییتر پول واریز کنند. وی در ادامه اضافه کرد که بخش پرداخت‌های این شبکه اجتماعی احتمالاً از سایر بخش‌ها ارزشمندتر خواهد بود.
باید دید آیا ایلان ماسک واقعاً می‌خواهد توییتر را به یک اپلیکیشن همه‌چیز تبدیل کند؟ وی پیش از این در مورد ایجاد اپلیکیشن همه‌چیز صحبت کرده بود.
آنچه در جلسه پرسش‌و‌پاسخ ایلان ماسک با کارمندان توییتر مطرح شد، نشان می‌دهد ایلان ماسک برنامه‌های مختلفی را برای توییتر دنبال می‌کند. اکنون ظاهراً قصد دارد سیستم پرداخت از طریق این شبکه اجتماعی را به شکلی ارتقا دهد که کاربران با یک کلیک بتوانند هرگونه پرداختی، از جمله از طریق کریپتو یا پول را به‌راحتی انجام دهند.
همان‌طور که گفته شد، در گذشته ایلان ماسک در مورد توسعه «اپلیکیشن همه‌چیز» صحبت کرده بود. با این حساب به‌نظر می‌رسد انجام تراکنش‌های مالی از طریق توییتر احتمالاً باید ساده‌تر شود و کاربران نیازی به برنامه‌های دیگر برای انجام تراکنش‌های مالی خود نداشته باشند.
توییتر در گذشته نیز پروژه‌های مرتبط با انجام تراکنش‌های مالی را در دست توسعه داشته است و باید گفت طرح چنین موضوعی جدید نیست. پروژه‌های قبلی توییتر در این زمینه به سرانجام نرسیدند و اکنون ماسک ظاهراً می‌خواهد پروژه‌های قبلی را با رویکردهای جدیدی، مجدداً احیا کند. از نظر وی موضوع پرداخت‌های مالی از سایر بخش‌های توییتر ارزشمندتر خواهد بود.
هنوز به‌صورت دقیق مشخص نیست که انجام تراکنش‌های مالی فقط از طریق ارزهای فیات و توکن‌های رمزنگاری شده قابل انجام خواهد بود یا هر‌دو سیستم پرداخت در توییتر عملیاتی می‌شوند.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط techkhabari