رابین ویلر، رئیس واحد فروش تبلیغات در توییتر، یک هفته پیش استعفا داد. ایلان ماسک شخصا ویلر را متقاعد کرد که در شرکت باقی بماند و تنها یک هفته بعد، او را اخراج کرد.
به‌نظر می‌رسد رابین ویلر، رئیس واحد فروش تبلیغات در توییتر، بار دیگر این شرکت را ترک کرده است. گزارش‌های ضدونقیض می‌گویند ایلان ماسک یک هفته پیش شخصا ویلر را متقاعد کرده بود که استعفا ندهد. اکنون منابع آگاه می‌گویند رابین ویلر از توییتر اخراج شده است. فعلاً دلیل اخراج او مشخص نیست.
رابین ویلر در توییتر نوشت: «خطاب به تیم و مشتریانم… شما همیشه اولین و تنها اولویت من بودید.» او در انتهای توییت خود از ایموجیِ سلام نظامی استفاده کرده؛ این ایموجی در روزها و هفته‌های اخیر به نمادی برای خروج از توییتر تبدیل شده است.
توییتر پس از تعدیل نیروی گسترده، موقتا تیم روابط عمومی ندارد و به درخواست رسانه‌ها برای شفاف‌سازی درباره‌ی گزارش‌های مختلف پاسخ نمی‌دهد. رابین ویلر حاضر نشده است با خبرگزاری ورج درباره‌ی اتفاقاتی که بین او و توییتر رخ داده مصاحبه کند.
این جدیدترین حاشیه برای یکی از مهم‌ترین شبکه‌های اجتماعی دنیا است. از زمان تصاحب توییتر توسط ایلان ماسک، هزاران نفر از کارکنان این شبکه‌ی اجتماعی اخراج شده‌اند یا استعفا داده‌اند. توییتر در دوران رهبری ماسک سرویس اشتراکی Twitter Blue را نیز بازطراحی کرد تا تمامی کاربران به تیک آبی دسترسی داشته باشند.

تحولات توییتر به مذاق شرکت‌های تبلیغاتی خوش نیامده است. سه مورد از بزرگ‌ترین شرکت‌های تبلیغاتی دنیا به مشتریان خود هشدار داده‌اند که هیچ پویش تبلیغاتی جدیدی در توییتر راه‌اندازی نکنند. برخی از شرکت‌های سرشناس مثل جنرال موتورز نیز به‌طور موقت انتشار محتوای تبلیغاتی را در توییتر متوقف کرده‌اند.
درحالی‌که به دلیل استعفای صدها نفر از کارمندان توییتر هشتگ RIPTwitter# ترند شده، ایلان ماسک در توییتی گفته که مطمئن است بهترین‌ها در این شبکه‌ی اجتماعی باقی می‌مانند. ماسک از امروز بازگردانی شماری از حساب‌های بن‌شده را شروع کرده و احتمال دارد به‌زودی حساب کاربری رئیس‌جمهور سابق آمریکا را نیز به توییتر برگرداند.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari