سامسونگ فهرست تلویزیو‌ن‌های سال ۲۰۲۱ که سرویس‌های استریم بازی Xbox Cloud Gaming و GeForce Now را دریافت می‌کنند دردسترس قرار داده است.
سامسونگ گفته است که قصد دارد Xbox Cloud Gaming و GeForce Now و سایر سرویس‌های استریم بازی را به تعداد بیشتری از تلویزیون‌های قدیمی خود اضافه کند. از هفته‌ی آینده، اپلیکیشن سرویس‌های Xbox Cloud Gaming و Amazon Luna و GeForce Now و Utomik روی شماری از تلویزیون‌های منتخب‌ ۲۰۲۱ سامسونگ دردسترس قرار می‌گیرند. روند انتشار اپلیکیشن‌ها تا پایان سال جاری میلادی ادامه پیدا می‌کند.
سامسونگ اولین بار هاب گیمینگ را برای تلویزیو‌ن‌ها و مانیتورهای ۲۰۲۲ خود معرفی کرد. ازطریق این هاب گیمینگ دسترسی به سرویس‌هایی مثل Xbox Cloud Gaming و Stadia و GeForce Now ممکن شد. سامسونگ می‌گوید هاب گیمینگ موردبحث در تلویزیون‌های سال ۲۰۲۱ دردسترس قرار نمی‌گیرد و اپلیکیشن‌های سرویس‌های استریم به‌طور جداگانه منتشر می‌شوند.
تلویزیون‌های ۲۰۲۱ سامسونگ از اکثر کنترلرهای گیمینگ بلوتوثی پشتیبانی می‌کنند. کاربر برای شروع استریم بازی صرفاً باید یکی از تلویزیون‌های تحت پشتیبانی را به اینترنت متصل کند و سراغ دانلود اپلیکیشن مدنظرش ازطریق فروشگاه آنلاین سامسونگ برود.
براساس گفته‌ی سامسونگ، فهرست تلویزیون‌های ۲۰۲۱ تحت پشتیبانی سرویس‌های استریم شامل این دستگاه‌ها است: QN800 و QN850 و QN900 و WS1A و QN700 و LS03A و AU7000 و AU8000 و AU9000 و Q50 و Q60 و Q95-Q70.

پلن ویژه‌ی سرویس GeForce Now که استریم بازی را ازطریق کارت گرافیک RTX 3080 ممکن می‌کند، لذت تجربه‌ی بازی با وضوح 4K را دردسترس گیمرها قرار می‌دهد. انویدیا اوایل سال جاری میلادی استریم بازی با وضوح 4K را برای کاربران کامپیوترهای ویندوزی و مک‌های اپل امکان‌پذیر کرده بود. این اولین باری است که کاربران پلن GeForce Now RTX 3080 می‌توانند بازی‌ها را بدون نیاز به استفاده از Nvidia Shield، با وضوح 4K روی تلویزیون استریم کنند.
مایکروسافت می‌گوید نسخه‌ی جدید اپلیکیشن ایکس باکس روی تلویزیون‌های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ سامسونگ به پشتیبانی از لرزش کنترلر مجهز می‌شود تا گیمرها به هنگام استریم بازی بیش از پیش در محتوای آن غوطه‌ور شوند.
گوگل فرایند تعطیلی استیدیا را شروع کرده است بنابراین این سرویس استریم بازی در قالب اپلیکیشن مجزا برای تلویزیون‌های سامسونگ منتشر نمی‌شود. سامسونگ می‌گوید به محض تعطیلی کامل، استیدیا از هاب گیمینگ تلویزیون‌های این شرکت خارج خواهد شد.
لوگوی زومجی
زومجی مرجع اخبار روز، نقد و بررسی بازی و فیلم و سریال و مکانی برای تبادل نظر گیمرها و دوستداران سینما است.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari