دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
همچنین ایلان ماسک گفته که پس از راه‌اندازی مجدد توییتر بلو، کاربران فقط پس از تایید توییتر می‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
طبق توضیحات ارائه‌شده در وب‌سایت این شرکت، توییتر پس از راه‌اندازی مجدد سرویس اشتراکی Twitter Blue خود (احتمالاً در 8 آذرماه) به کاربرانی که زمان عضویت آنها در این شبکه اجتماعی کمتر از 90 روز است، اجازه ثبت نام در آن را نخواهد داد.
با این وجود، کاربران قادر نخواهند بود که بلافاصله پس از ایجاد حساب کاربری جدید، این سرویس را خریداری کرده و فوراً تیک آبی تأییدیه را دریافت کنند. این تصمیم که در صفحه About Twitter Blue از وب‌سایت رسمی توییتر درباره آن توضیح داده شده، می‌تواند به‌عنوان راه‌حلی برای کاهش حساب‌های کلاهبرداری‌ و جعل‌کننده حساب‌های دیگران گرفته شده باشد که تقریباً از زمان راه‌اندازی این سرویس، باعث آشفتگی شبکه اجتماعی شده‌اند.
طبق نسخه آرشیو ارائه‌شده توسط Wayback Machine، برنامه قدیمی توییتر دوره انتظار مشخصی نداشت، اما شامل هشداری می‌شد که «حساب‌های توییتر ایجاد‌شده در تاریخ 9 نوامبر 2022 یا بعد از آن، نمی‌توانند مشترک توییتر بلو شوند».

علاوه بر این، مدیرعامل جدید شرکت، ایلان ماسک گفته است که پس از راه‌اندازی مجدد این سرویس، حساب‌های تأیید‌شده در هنگام تغییر نام کاربری خود، تیک آبی را از دست می‌دهند و پس از بررسی و تأیید توییتر درباره پیروی از سیاست‌های این شبکه اجتماعی، دوباره آن را به دست خواهند آورد. ماسک همچنین گفته بود که اگر می‌خواهید یک حساب «طنز» (Parody) ایجاد کنید، باید در بیوگرافی و نام حساب خود به این موضوع اشاره کنید.
سرویس هشت دلاری توییتر بلو که شامل تیک آبی تأییدیه این شبکه اجتماعی نیز می‌شود، هفته گذشته به‌طور رسمی در دسترس کاربران iOS قرار گرفته بود و می‌توانستند برای ثبت نام در آن درخواست دهند. با این حال، آشفتگی بسیار زیادی پس از آن صورت گرفت و بسیاری از کاربران پس از دریافت تیک آبی، حساب افراد مشهور (حتی خود ایلان ماسک) را جعل کردند. حساب «عیسی مسیح» از جمله حساب‌هایی بود که موفق شد تیک آبی خود را دریافت کند. با وجود همین مشکلات، توییتر تصمیم گرفت تا ثبت‌ نام کاربران جدید در این سرویس را متوقف کند و اکنون به نظر می‌رسد که محدودیت‌های جدید برای جلوگیری از وقوع چنین آشفتگی‌هایی در آینده گرفته شده است.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط techkhabari