مدیرعامل کریپتودات‌کام می‌گوید یکی از کارکنان این شرکت به اشتباه ۴۰۰ میلیون دلار رمزارز اتر برای یکی از صرافی‌های رقیب ارسال کرده است.
براساس گزارش خبرگزاری The Block، صرافی کریپتو‌دات‌کام در تاریخ ۲۱ اکتبر (۲۹ مهر) به اشتباه بیش از ۳۲۰٬۰۰۰ اتر (معادل ۴۰۰ میلیون دلار) برای یکی از صرافی‌های رقیب به نام Gate ارسال کرده است. این موضوع تاکنون اعلام نشده بود تا این‌که ساعاتی پیش یکی از کاربران توییتر با انتشار اسکرین‌شاتی گفت چند هفته پیش حجم قابل توجهی اتر به‌یک‌باره از کریپتو‌دات‌کام خارج شده است.
کریس مارشالک، مدیرعامل کریپتو‌دات‌کام، در پاسخ به توییت موردبحث گفت انتقال ۴۰۰ میلیون دلار اتر به خارج از این صرافی نتیجه‌ی خطای انسانی بوده است. مارشالک می‌گوید یکی از اعضای تیمش به اشتباه حدودا ۸۰ درصد از اتر موجود در ذخایر کریپتو‌دات‌کام را برای یک صرافی ارسال کرده.
براساس گفته‌ی مدیرعامل کریپتو‌دات‌کام، قرار بوده مبلغ موردبحث وارد یک کیف پول سرد جدید شود. کریس مارشالک می‌گوید Gate با کریپتو‌دات‌کام همکاری کرده و پول را به این صرافی برگردانده است.

این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که به دلیل فروپاشی صرافی بزرگ FTX در روزهای اخیر، اعتماد به صنعت کریپتو به کمترین حد ممکن رسیده است. این صرافی که یکی از رقبای جدی بایننس بود، یک هفته‌ی جهنمی تجربه کرد و در نهایت ورشکسته شد.
کریپتو‌دات‌کام پیش‌تر اشتباه مشابهی مرتکب شده است. سال گذشته یکی از کارکنان این صرافی به اشتباه ۷٫۲ میلیون دلار پول برای یکی از مشتریان ارسال کرد. مدتی بعد کریپتودات‌کام برای بازگردانی پول مجبور شد از این فرد شکایت کند.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari