مایکروسافت که Photos را در سال ۲۰۲۱ بازطراحی کرده بود، بار دیگر طراحی این اپلیکیشن را تغییر داده است تا بیش از پیش با زبان طراحی ویندوز ۱۱ سازگار شود.
مایکروسافت سال گذشته اپلیکیشن Photos را بازطراحی کرد تا با زبان طراحی سیستم‌عامل ویندوز ۱۱ سازگارتر شود، بااین‌حال آن‌طور که ورج می‌نویسد روند آزمودن نسخه‌ی جدیدتر Photos هم‌اکنون شروع شده است. ظاهراً این نسخه طراحی جدیدی دارد و بهبودهای اضافه‌ای تجربه می‌کند.
اسکرین شات نسخه بازطراحی شده اپلیکیشن Photos ویندوز ۱۱ مایکروسافت
قابل‌توجه‌ترین تغییر Photos در نگاه اول، نمای جدید گالری است. در این نمای جدید به روشی تازه برای جست‌و‌جو در بین تصاویر دسترسی پیدا می‌کنید. مایکروسافت می‌گوید نمای جدید به‌گونه‌ای طراحی شده است که جست‌و‌جو و پیدا کردن تصاویر را ساده کند.
اپلیکیشن جدید Photos یک‌سری تغییرات در بخش Memories اعمال می‌کند. مایکروسافت فعلاً جزئیات این تغییرات را اعلام نکرده است.

اسکرین شات Memories در ویندوز ۱۱ اپلیکیشن Photos

اپلیکیشن جدید Photos یک ضعف بزرگ دارد؛ با انتشار Photos جدید، دیگر نمی‌توانید از ابزار ویرایش ویدیو که در نسخه‌ی فعلی Photos موجود است استفاده کنید.
مایکروسافت توصیه می‌کند که برای ویرایش محتواهای ویدیویی سراغ Clipchamp بروید. مایکروسافت از اواخر سال ۱۴۰۰ اپلیکیشن Clipchamp را وارد ویندوز ۱۱ کرده است. سال گذشته Clipchamp به تصاحب مایکروسافت درآمده بود.
آیکون جدید اپلیکیشن Photos ویندوز ۱۱
آیکون جدید اپلیکیشن Photos در ویندوز ۱۱

در صورتی که همچنان به نسخه‌ی قبلی Photos علاقه دارید می‌توانید آن را در فروشگاه آنلاین مایکروسافت دانلود کنید. ردموندی‌ها این نسخه را با نام Microsoft Photos Legacy دردسترس قرار داده‌اند.
نسخه‌ی جدید اپلیکیشن Photos هم‌اکنون برای کاربران اینسایدر ویندوز ازطریق کانال توسعه‌دهنده دردسترس قرار دارد. ماه آینده‌ی میلادی شاهد انتشار این اپلیکیشن برای عموم کاربران خواهیم بود.
مایکروسافت به‌تازگی از برگزاری رویداد جدید سرفیس در تاریخ ۲۰ مهر خبر داده است. شاید Photos جدید هم‌زمان با رونمایی سرفیس‌ها دردسترس قرار بگیرد.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari