پریانکا چوپرا بازیگر هندی مشهوری است که پایش به هالیوود هم باز شده است. این بازیگر خوش‌چهره رازها و ترفندهایی برای زیبایی دارد که بد نیست بدانید و از آن استفاده کنید. این ترفندها شامل روتین مراقبت از پوست، روتین آرایشی، برنامه‌ی ورزشی و رژیم غذایی است.
پریانکا چوپرا
پریانکا چوپرا یکی از ثروتمندترین و محبوب‌ترین بازیگران بالیوود است. البته پای او به هالیوود هم باز شده و یکی از جدیدترین فیلم‌هایی که در آن بازی کرده، فیلم ماتریکس ۴ است.
یکی از ویژگی‌های پریانکا چوپرا که باعث شده این بازیگر در سراسر دنیا محبوب و تاثیرگذار باشد، زیبایی چهره و تناسب اندام است. اگر دوست دارید در مورد ترفندهای زیبایی، رژیم غذایی و روتین پوستی پریانکا باخبر شوید و آن‌ها را در زندگی خودتان هم به کار ببرید، ادامه‌ی مطلب را بخوانید.
پریانکا چوپرا برای داشتن پوستی سالم و زیبا از ترفندهای زیر استفاده می‌کند:
پریانکا چوپرا
پریانکا چوپرا متولد سال ۱۹۸۲ و ۴۰ ساله است. قد او ۱۶۵ سانتیمتر است و خوب می‌داند که چطور مثل یک حرفه‌ای ورزش کند. او به‌شدت به ورزش کردن اهمیت می‌دهد.
او در یکی از مصاحبه‌هایش می‌گوید: «قرار نیست خودتان را در باشگاه به کشتن بدهید. کافی است برای حفظ سلامتی و تناسب اندام خود، هر روز کمی ورزش کنید.»
البته روتین ورزشی او شبیه کسانی که علاقه‌ی شدیدی به باشگاه رفتن و ورزش دارند نیست ولی مجموعه‌ای از تمرین با وزنه و تمیرنات هوازی در روتین ورزشی او قرار دارد.
پریانکا چوپرا
کاهش وزن پریانکا چوپرا قبل از فیلم‌های اخیرش سروصدای زیادی به پا کرد. او جدای از برنامه‌ی تمرینی سخت‌گیرانه‌اش، رژیم غذایی دارد که به او کمک می‌کند تا خوش‌اندام بماند.
البته رژیم غذایی چیزی نیست که یک دستور کلی برای همه باشد. هر کسی باید با توجه به شرایط خودش، یعنی قد، وزن، جنسیت، میزان فعالیت بدنی و بیماری‌هایی که دارد رژیم غذایی مخصوص به خود را از متخصص دریافت کند.
مهم‌ترین ویژگی رژیم غذایی او که شما هم می‌توانید استفاده کنید این است که تا جایی که می‌توانید غذای سالم و خانگی بخورید و سعی کنید از فست‌فودها فاصله بگیرید. اما اگر گاهی هوس کردید فست‌فود بخورید، به خودتان بابت خوردن غذای موردعلاقه، عذاب وجدان ندهید.
منبع: Fabbon


source

توسط techkhabari