بازی بابیلونز فال (Babylon’s Fall) یکی از عناوین ناموفق این مدت بود. این بازی زمستان سال گذشته عرضه شد و نتوانست توجه منتقدان و گیمرها را جلب کند. بابیلونز فال در سبک نقش آفرینی آنلاین گسترده بوده و توسط شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) ساخته شده است.
حال در وبسایت رسمی این بازی اعلام شده که سرورهای آن در تاریخ ۹ اسفند (۲۸ فوریه سال ۲۰۲۳) بسته خواهد شد. پس از این تاریخ بازی بابیلنوز فال به طور کامل از دسترس خارج خواهد شد. به دلیل اینکه بازی یک عنوان آنلاین است محتوای خاصی به صورت آفلاین نخواهد داشت. پس به طور کامل از بین خواهد رفت. پس از اعلام این خبر فروش بابیلونز فال به طور کلی متوقف شده و برنامه‌های عرضه محتوای اضافی برای این بازی نیز به طور کامل منحل شده است.
اسکوئر انیکس در بیانیه خود نوشت:
هدف ما از ساخت بابیلونز فال ارائه یک تجربه نقش آفرینی لذت‌بخش بود. ما قصد داشتیم تا یک تجربه چند نفره مهیج در دنیای فانتزی بسازیم. این بازی زمستان سال گذشته عرضه شد و در این مدت سعی کردیم تا بابیلونز فال را توسعه و گسترش دهیم. متأسفانه باید اعلام کنیم که سرویس آنلاین بازی بابیلونز فال در تاریخ ۲۸ فوریه به اتمام خواهد رسید.
همینطور اینکه ما به روزرسانی بزرگی که برای این بازی مد نظر داشتیم را نیز منحل خواهیم کرد. فصل دوم بابیلونز فال تا ۸ آذر (۲۹ نوامبر) ادامه خواهد داشت. پس آن نیز آخرین فصل بازی منتشر خواهد شد.
بابیلونز فال بسته
بابیلونز فال قرار بود یک عنوان سرویس آنلاین بزرگ و طولانی مدت باشد. با این حال این بازی نتوانست موفقیت چندانی کسب کند و شکست خورد. به حدی که تنها یک ماه پس از عرضه تعداد بازیکنان آنلاین بابیلونز فال به کمتر از ۱۰ نفر رسید. شرکت سازنده این مشکلات را دید و قصد داشت تا آن را با به روزرسانی بزرگ خود حل کند.
بحث اصلی اینجاست که عدم استقبال از این بازی به حدی بود که شرکت سازنده تصمیم گرفت به طور کلی توسعه آن را متوقف کند. بحث اصلی اینجاست که افراد زیادی ۶۰ دلار برای این بازی هزینه کردند و دیگر نمی‌توانند بعد از کمتر از یک سال آن را تجربه کنند.
بابیلونز فال عرضه بسیار بدی داشت. مشکلات بازی بسیار زیاد بوده و از طرفی مراحل هم بسیار تکراری بودند. این موارد باعث شدند تا به طور کلی این بازی با شکست مواجه شود. تنها نکته مثبت بسته شدن بابیلونز فال این است که شرکت سازنده تمرکز خود را روی یک عنوان ناامید کننده نخواهد گذاشت. بلکه تلاش خواهد کرد تا بازی بعدی خود را بهتر از آن بسازد.
منبع: Destructoid.com
صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ


source

توسط techkhabari