شیائومی چند ماه قبل از گوشی‌های سری ردمی نوت ۱۱ رونمایی کرد. این گوشی‌ها با وجود قیمت مناسب، از امکانات جذابی بهره می‌برند. حالا با نزدیک شدن به انتهای سال ۲۰۲۲، حجم شایعات مربوط به نسل بعدی این گوشی‌ها رو به افزایش است. در همین رابطه، یکی از افشاگران اعلام کرده که گوشی‌های سری ردمی نوت ۱۲ از دوربین اولترا واید ۵۰ مگاپیکسلی استفاده می‌کنند.
علاوه بر این، به پشتیبانی حداقل یکی از مدل‌ها از شارژ سریع ۱۲۰ واتی هم اشاره شده است. خوشبختانه قرار است با مدل یا مدل‌های موردنظر شارژر ۱۲۰ واتی هم عرضه شود و این یعنی برخلاف برخی گوشی‌های جدید، کاربران نیازی به خرید شارژر جداگانه نخواهند داشت.
گفتنی است شیائومی ۱۲ پرو هم از همین سرعت شارژ بهره می‌برد و به لطف همین سرعت، در عرض فقط ۱۹ دقیقه می‌تواند به طور کامل شارژ شود. از نظر طراحی هم به نظر می‌رسد این گوشی‌ها شباهت زیادی به نسل قبلی خود دارند. اما در کل هنوز مشخص نیست که این گوشی‌ها با چه ویژگی‌های سخت‌افزاری به دست کاربران می‌رسند.
طی گزارشی که اخیرا منتشر شده، این خانواده از سه عضو ردمی نوت ۱۲، ۱۲ پرو و ۱۲ پرو پلاس تشکیل شده است. بنابراین هنوز ابهامات زیادی در مورد این گوشی‌ها وجود دارد و باید ببینیم طی هفته‌های آینده کدام مشخصه‌های این گوشی‌ها فاش می‌شود.
منبع: GizmoChina


source

توسط techkhabari