فصلنامه تخصصی «فناوری‌های مالی» با پرونده‌ای درباره تقلب و تخلف در نظام بانکی منتشر شد.
شماره اول نشریه داخلی شرکت داتین، با عنوان فناوری‌های مالی تابستان ۱۴۰۱ منتشر شد. این نشریه فصلنامه‌ای تخصصی درباره کاربرد نوآورانه فناوری در ارائه خدمات مالی است.
در سرمقاله این شماره آمده که فصلنامه فناوری‌های مالی قرار است فضایی باشد برای گفت‌وگو درباره موضوعات کلیدی صنعت مالی با نگاهی به امروز و آینده، روندها و تحولات جهانی صنعت فناوری مالی و مسیر طی‌شده. این نشریه همچنین می‌خواهد تریبونی باشد تا مدیران و متخصصان این صنعت و روزنامه‌نگاران با رویکردی علمی-کاربردی موضوعات چالش‌برانگیز فناوری مالی را طرح و تحلیل کنند.
در شماره اول این نشریه که به‌طور مفصل به موضوع تقلب و تخلف در نظام بانکی پرداخته، مطالبی با عنوان «چرا سیستم‌های کشف تقلب اهمیت دارند؟»، «انواع تخلف و تقلب در حوزه بانکداری»، «چهار روش تقلب رایج در دنیا در سال ۲۰۲۰» و «نگاهی به آخرین گزارش اتحادیه تجاری نظام بانکی انگلیس از انواع کلاه‌برداری‌های بانکی در سال ۲۰۲۰» به چشم می‌خورد.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari