حمایت مالی شد

از اینکه به ما در "هاب ابری: از هرج و مرج ابر تا شفافیت" پیوستید متشکریم.
ریچارد دونالدسون، معاون تحول دیجیتال در شرکت انرژی دوک، در مورد تحول ابری مبتنی بر مشتری و ابر بحث می‌کند. بحث نوسازی زیرساخت و ابر خصوصی را پوشش می‌دهد.
برای ادامه اینجا را کلیک کنید.
Wallpaper Engine به پناهگاهی برای کاربران چینی مبتکر تبدیل شده است که از آن برای قاچاق محتوای بزرگسالان به عنوان کاغذ دیواری دسکتاپ استفاده می کنند. اما چقدر می تواند دوام بیاورد؟
Renewal Bio با برنامه‌هایی برای ایجاد جنین‌های مصنوعی واقع‌گرایانه که در شیشه‌ها رشد می‌کنند، در سفری به افق علم و اخلاق است.
در معیارهای کلیدی، یک تجربه VR پاسخی غیرقابل تشخیص را از افرادی که دوزهای متوسط LSD یا قارچ جادویی مصرف کرده بودند، به همراه داشت.
پایان دادن به همه گیری کووید ممکن است به واکسنی نیاز داشته باشد که در برابر هر گونه سویه جدید محافظت کند. محققان ممکن است راهبردی پیدا کرده باشند که کارساز باشد.
پیشنهادهای ویژه، داستان های برتر، رویدادهای آینده و موارد دیگر را کشف کنید.
از اینکه ایمیل خود را ثبت کردید، متشکریم!
به نظر می رسد مشکلی پیش آمده است.
ما در ذخیره تنظیمات برگزیده شما با مشکل روبرو هستیم. سعی کنید این صفحه را بازخوانی کنید و یک بار دیگر آنها را به روز کنید. اگر همچنان این پیام را دریافت می‌کنید، با فهرستی از خبرنامه‌هایی که می‌خواهید دریافت کنید، از طریق customer-service@technologyreview.com با ما تماس بگیرید.
گزارش‌های عمیق ما نشان می‌دهد که در حال حاضر چه اتفاقی می‌افتد تا شما را برای اتفاقات بعدی آماده کند.
اشتراک در برای حمایت از روزنامه نگاری ما
© 2022 بررسی فناوری MIT

source

توسط techkhabari