حمایت مالی شد

از اینکه با ما در "هاب ابر: از هرج و مرج ابر تا شفافیت" همراه ما هستید، سپاسگزاریم.
این مصاحبه پانل را با حضور دو رهبر ارشد صنعت تماشا کنید: دایانا کندی، مدیر ارشد فناوری و معماری گروه در Bupa، و Alpa Patel، مدیر ارشد فناوری جهانی AXA XL. دکتر هما پرم، معاون و مدیر گروه، بیمه در Infosys، با آنها مصاحبه می کند تا در مورد سفرهای ابری آنها مطلع شود.
برای ادامه اینجا را کلیک کنید.
Wallpaper Engine به پناهگاهی برای کاربران چینی مبتکر تبدیل شده است که از آن برای قاچاق محتوای بزرگسالان به عنوان کاغذ دیواری دسکتاپ استفاده می کنند. اما چقدر می تواند دوام بیاورد؟
Renewal Bio با برنامه هایی برای ایجاد جنین های مصنوعی واقع گرایانه که در شیشه ها رشد می کنند، در سفری به افق علم و اخلاق است.
در معیارهای کلیدی، یک تجربه VR پاسخی غیرقابل تشخیص را از افرادی که دوزهای متوسط LSD یا قارچ جادویی مصرف کرده بودند، به همراه داشت.
دانشمندی به دنبال ژن‌هایی رفت که باعث ایجاد سندرم استفراغ کانابینوئیدی می‌شوند. اما یک جدال عمومی با یک تأثیرگذار حشیش که از این بیماری رنج می برد، ممکن است تحقیقات او را از مسیر خارج کند.
پیشنهادهای ویژه، داستان های برتر، رویدادهای آینده و موارد دیگر را کشف کنید.
از اینکه ایمیل خود را ثبت کردید، متشکریم!
به نظر می رسد مشکلی پیش آمده است.
ما در ذخیره تنظیمات برگزیده شما با مشکل روبرو هستیم. سعی کنید این صفحه را بازخوانی کنید و یک بار دیگر آنها را به روز کنید. اگر همچنان این پیام را دریافت می‌کنید، با فهرستی از خبرنامه‌هایی که می‌خواهید دریافت کنید، با ما از طریق customer-service@technologyreview.com تماس بگیرید.
گزارش‌های عمیق ما نشان می‌دهد که در حال حاضر چه اتفاقی می‌افتد تا شما را برای اتفاقات بعدی آماده کند.
اشتراک در برای حمایت از روزنامه نگاری ما
© 2022 بررسی فناوری MIT

source

توسط techkhabari