دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
اکثر پروژه‌های منصوری یا دوست‌داشتنی یا نفرت‌انگیز هستند، اما این رولزرویس کالینان منصوری تیونینگ‌شده این‌طور نیست.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
اکثر پروژه‌های منصوری یا دوست‌داشتنی یا نفرت‌انگیز هستند، اما این رولزرویس کالینان منصوری تیونینگ‌شده این‌طور نیست. این شاسی بلند لوکس زیبا و عضلانی طراحی شده است، بنابراین می‌توان گفت که آن‌ها موفق شده‌اند مدلی با طراحی بدنه و کابین عالی تولید کنند.
رنگ بدنه که آبی نیمه‌شب نامیده می‌شود، جذابیت این رولزرویس کالینان منصوری را افزایش داده است و به دلیل حذف پکیج کرومی دیگر دارای تزئینات براق روی بدنه نیست.
کیت وایدبادی می‌توانست ساده‌تر باشد، اما حداقل اغراق‌آمیز طراحی نشده است. این بخش شامل سپر جلو جدید، با یک افزونه در بخش پایینی، چراغ‌های LED اضافی و اسپویلر چانه‌ای مرسوم با پره‌های جانبی است. رکاب‌های جانبی بزرگتر، چراغ‌های مه‌شکن و تریم جدید در جلوی درها از دیگر نکات برجسته این خودرو هستند.
این شاسی بلند لوکس سپر عقب جدید و دیفیوزر بسیار اسپرت‌تری دارد و چراغ ترمز سوم در وسط آن تعبیه شده است. لوله‌های اگزوز چهارگانه، دو اسپویلر که یکی روی سقف و دیگری زیر شیشه عقب نصب شده است، افزونه‌ها روی ستون‌های عقب و چرخ‌های آلیاژی بزرگ چنداسپوک با درپوش‌های منصوری، ظاهر آن را جذاب‌تر کرده‌اند.
یک روکش دو رنگ برای فضای داخلی رولزرویس کالینان انتخاب شده است که از رنگ‌های آبی روشن و سفید روی صندلی‌ها تشکیل شده است. نشان منصوری روی پشتی صندلی‌ها و فرمان دیده می‌شود. سانروف و سقف ستاره‌ای نیز در کنار انواع امکانات رفاهی و فنی در دسترس مشتریان قرار دارند.
نخستین بار نیست که تیونر ایرانی‌الاصل آلمانی یعنی منصوری، به سراغ رولزرویس کالینان رفته است. این شرکت در سال 2021 نیز نسخه خاصی از رولزرویس کالینان را معرفی کرد که از ترکیب رنگی تیره بهره می‌برد. کیت بدنه در نظر گرفته شده برای این خودرو حالتی شبیه به سنگ‌های لوکس را روی بدنه خودرو ایجاد کرده بود و درون خودرو نیز از همین طرح بهره می‌برد. نسخه پیشین تیون شده از رولزرویس کالینان منصوری، ویژه بازار امارات متحده عربی طراحی شده بود.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط techkhabari