شرکت سازنده بازی گریمگریمویر یک بار دیگر (Grimgrimoire Once More) اعلام کرد که قصد دارد این بازی را برای بازار غرب نیز عرضه کند. این نسخه از بازی دارای صدای ژاپنی با زیرنویس انگلیسی بوده تا کاربران این کشورها به راحتی بتوانند گریمگریمویر را تجربه کنند.
بازی گریمگریمویر یک عنوان استراتژی بوده که در سال ۲۰۰۷ برای کنسول پلی‌استیشن ۲ عرضه شد. این بازی توانست موفقیت بسیار خوبی کسب کند اما نسخه جدیدی دریافت نکرد. در سال ۲۰۲۲ شرکت سازنده نسخه ریمستر این بازی را به نام گریمگریمویر یک بار دیگر عرضه کرد. این بازی تنها برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه شده و در بازار ژاپن در دسترس بود. با استقبال بیشتر از این بازی در بازار غربی، شرکت سازنده ترغیب شد تا نسخه جدید آن را برای این بازار عرضه کند.
نسخه غربی گریمگریمویر برای کنسول پلی‌استیشن ۵ نیز عرضه خواهد شد که می‌تواند برای کاربران این کنسول جالب باشد. در اصل گریمگریمویر حالت استارکرفت داشته و یک عنوان استراتژی همزمان و جذاب است. شما می‌توانید نسخه لیمیتد ادیشن (Limited Edition) این بازی را به قیمت ۹۰ دلار پیش خرید کنید. در این نسخه علاوه بر خود بازی یک کتاب، دیسک موسیقی بازی، پوستر، ۵ کارت هنری و ۴ جاکلیدی وجود دارد.
بازی گریمگریمویر در دنیای فانتزی جریان داشته و دارای عناصر جادو و جادوگری است. شما داستان لیلت بلن (Lillet Blan) را دنبال کرده که قصد دارد به یک جادوگر ماهر تبدیل شود. با این حال متوجه می‌شود که یک نیروی تاریک در دنیای بازی جریان داشته و باید با آن مقابله کند. همینطور اینکه در برج ستاره نقره‌ای (Silver Star Tower) که محل تحصیل او است، رازهای بسیاری وجود داشته که باید آن‌ها را نیز کشف کند.
نسخه ریمستر گریمگریمویر از لحاظ گرافیکی و گیم‌پلی پیشرفت بسیار زیادی داشته و یک بازی بهتر نسبت به نسخه اولیه است. شرکت سازنده نیز تمام تلاش خود را کرده که در عین پیشرفته کردن این بازی، اصالت آن را حفظ کند.

منبع: Gematsu.com
صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ


source

توسط techkhabari