گزارش جدید بلومبرگ نشان می دهد اپل با هدف رسیدن به درآمد بیشتر قصد دارد تبلیغات خود را در اپ های مختلف افزایش دهد. به گزارش سرویس اخبار فناوری تکنا، گزارش جدید بلومبرگ مربوط به صحبت های اخیر تاد ترسی معاون بخش پلتفرم های تبلیغاتی اپل است که اعلام کرد قصد دارد در آمد سالانه […]
گزارش جدید بلومبرگ نشان می دهد اپل با هدف رسیدن به درآمد بیشتر قصد دارد تبلیغات خود را در اپ های مختلف افزایش دهد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری تکنا، گزارش جدید بلومبرگ مربوط به صحبت های اخیر تاد ترسی معاون بخش پلتفرم های تبلیغاتی اپل است که اعلام کرد قصد دارد در آمد سالانه این بخش را به عدد دورقمی برساند. در حال حاضر درآمد اپل از این بخش ۴ میلیارد دلار است پس باید در آینده این رقم سه برابر شود.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
 مارک گرمن از بلومبرگ اعلام کرد هم اکنون نیز نمایش تبلیغات در بخش جستجو های اپلیکیشن نقشه به صورت آزمایشی آغاز شده است و در آینده به اپلیکیشن های Apple Books و Apple Podcasts نیز اضافه خواهد شد. در حال حاضر اپل درآمد تبلیغاتی خود را از بخش جستجوی اپ استور، تبلیغات اپل نیوز و تبلیغات در بازیهای MLB Friday Night Baseball به صورت پخش زنده دریافت می کند.
 پیش از این نیز اپل از افزایش نمایش تبلیغات در اپ استور خبر داده بود. در iOS16 جایگاه های جدید تبلیغاتی ایجاد شده است تا از طریق آن شرکت ها بتوانند تبلیغ های خود را در زبانه Today در زیر صفحه محصولات قرار دهند. به گفته گرمن سرویس اپل تی وی پلاس یکی از پتانسیل های تبلیغاتی اپل است و این شرکت در آینده می تواند سرویسی کم هزینه تر با تبلیغات همانند نتفلیکس و دیزنی پلاس به مشتریان ارائه کند. با توجه به کند شدن رشد بخش سخت افزاری اپل در پنج سال گذشته این شرکت به دنبال توسعه بخش سرویس ها از جمله تبلیغات است.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط techkhabari