مدیرعامل فولکس واگن می‌گوید اپل احتمالاً قصد دارد سیستم CarPlay را توسعه دهد اما مطمئن نیست که این شرکت واقعاً به‌دنبال ساخت خودرو باشد.
اپل اعلام کرده است قصد دارد اواخر سال ۲۰۲۳ سیستم CarPlay بسیار پیشرفته‌ای برای تعداد بیشتری از خودروها ارائه دهد. بااین‌حال، هربرت دیس از فولکس واگن می‌گوید از نظر او اپل به‌دنبال ساخت یک خودرو جدید نیست.
به گزارش اپل‌اینسایدر و به‌نقل از رویترز، دیس در رابطه با خودرو اپل می‌گوید:

من مطمئن نیستم که آیا اپل در نهایت قصد دارد وارد بازار خودروسازی شود یا خیر.

من مطمئن نیستم که آیا اپل در نهایت قصد دارد وارد بازار خودروسازی شود یا خیر.
دیس در سخنرانی افتتاحیه و پرسش‌وپاسخ خود در کنفرانس Hub.Berlin که به‌مدت دو روز از ۲۲ ژوئن ۲۰۲۲ برگزار شده است، به این نکته اشاره کرد. البته مشخص نیست که نظر او درباره خودرو اپل به‌عنوان پاسخ یکی از پرسش‌ها ارائه شده یا واقعاً بخشی از متن سخنرانی او در رویداد مورد اشاره بوده است. این درحالی است که دیس در سال ۲۰۲۰ گفت که منتظر خودرو خودران اپل است.
لوگوی پدال
وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari