تریلر رسمی مراسم گلکسی آنپکد ۲۰۲۱ سامسونگ محبوب‌ترین ویدئو تبلیغاتی یوتیوب در سال ۲۰۲۱ بود. ویدئو معروف «فرار از محل کار» اپل نیز در بین ۱۰ ویدئو تبلیغاتی برتر دیده می‌شود.
یوتیوب به‌تازگی فهرست ۱۰ ویدئو تبلیغاتی پربازدید سال گذشته را منتشر کرده است. در رتبه‌ی نخست پربازدیدترین ویدئوهای تبلیغاتی منتشرشده در یوتیوب، تریلر رسمی رویداد گلکسی آنپکد در آگوست ۲۰۲۱ (مرداد و شهریور ۱۴۰۰) دیده می‌شود.
ویدئو معروف «فرار از محل کار» اپل که تنها یک قسمت از مجموعه‌ویدئوهای سری Apple at Work محسوب می‌شود، هشتمین ویدئو تبلیغاتی پربازدید یوتیوب در سال ۲۰۲۱ بود.

تریلر رسمی مراسم گلکسی آنپکد آگوست ۲۰۲۱
به‌گزارش iMore، یوتیوب در فستیوال Cannes Lions 2022 به فهرست ویدئوهای تبلیغاتی پربازدید اشاره کرد. رتبه‌ی دوم و سوم به ویدئوهایی از سوئیس ارتباط دارد. یکی از این ویدئوها به کشور سوئیس و دیگری به برند ساعت سوئیسی OMEGA مربوط است.
از بین دیگر ویدئوهای تبلیغاتی محبوب می‌توانیم به ویدئو سریال Squid Game و تبلیغ خودرو برقی شورولت سیلورادو اشاره کنیم. ویدئوهای تبلیغاتی نیسان و آمازون و ترکیش ایرلاینز نیز در فهرست به‌چشم می‌خورند.

ویدئو تبلیغاتی «فرار از محل کار» اپل
یکی از ویدئوهای تبلیغاتی جالب این فهرست، «فرار از محل کار» اپل است. در این ویدئو، گروهی از کارکنان یک شرکت را می‌بینیم که تصمیم می‌گیرند استعفا دهند و به‌دنبال راه‌اندازی کسب‌و‌کار اختصاصی خود می‌روند. این افراد در مسیر تولید محصول از سرویس‌ها و خدمات اپل استفاده می‌کنند. اپل ازطریق این ویدئو تلاش کرده است هماهنگی مثال‌زدنی بین سرویس‌های مختلف اکوسیستم خود را به‌رخ بکشد.
در جدول زیر، می‌توانید فهرست پربازدیدترین ویدئوهای تبلیغاتی یوتیوب را ببینید. با کلیک روی نام هر ویدئو، می‌توانید آن را در یوتیوب تماشا کنید:

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari