Dev Box سرویس جدید مایکروسافت برپایه‌ی ویندوز ۳۶۵ است که ابزارهای متنوعی را دراختیار توسعه‌دهندگان می‌گذارد و اکنون وارد مرحله‌ی پیش‌نمایش خصوصی شده است.
مایکروسافت سال گذشته ازطریق سرویس ویندوز ۳۶۵، کامپیوترهای شخصی را وارد فضای ابری کرد و اکنون در تلاش است توسعه‌دهندگان را به استفاده از یک مجموعه‌ابزار مبتنی‌بر فضای ابری ترغیب کند. به‌نوشته‌ی ورج، Microsoft Dev Box سرویس ابری جدیدی است که از اپلیکیشن‌ها و خدمات مخصوص توسعه‌دهندگان میزبانی می‌کند و مزایای متعددی به آن‌‌ها ارائه می‌دهد.
Microsoft Dev Box برپایه‌ی ویندوز ۳۶۵ طراحی شده است؛ به‌همین‌دلیل، توسعه‌دهندگان می‌توانند به‌سادگی ماشین مجازی بسازند و آن را راه‌اندازی کنند. Microsoft Dev Box با تمامی مرورگرهای مدرن سازگاری دارد و ماشین‌های مجازی از تمامی محیط‌های توسعه‌ی یکپارچه (IDE)، کیت‌های توسعه‌ی نرم‌افزار (SDK) و ابزارهای مبتنی‌بر ویندوز پشتیبانی می‌کنند.

اسکرین شات سرویس Microsoft Dev Box

مایکروسافت می‌گوید سرویس Dev Boxe مناسب توسعه‌دهندگان متمرکز بر پلتفرم دسکتاپ، موبایل، اینترنت اشیاء و توسعه‌دهندگان بازی است. توسعه‌دهندگان می‌توانند با استفاده از Windows Subsystem for Linux اپلیکیشن چندپلتفرمه بسازند.
مایکروسافت پورتالی ایجاد کرده است تا توسعه‌دهندگان بتوانند به‌سادگی Dev Boxها را بسازند یا حذف کنند. توسعه‌دهندگان سپس می‌توانند Dev Boxها را برای اپلیکیشن‌های قدیمی نگه‌داری کنند. به‌گفته‌ی مایکروسافت، می‌توان Dev Boxها را در مناطق محلی Azure با اتصال گیگابیتی پیاده‌سازی کرد.
ازآن‌جاکه Microsoft Dev Box با ویندوز ۳۶۵ ادغام می‌شود، ادمین‌های IT می‌توانند Dev Boxها را با Intune و Microsoft Endpoint Manager مدیریت کنند. نسخه‌ی آزمایشی خصوصی Microsoft Dev Box اکنون دردسترس قرار دارد و در ماه‌های آینده نسخه‌ی آزمایشی عمومی ارائه خواهد شد.
مایکروسافت در وب‌سایت توسعه‌دهندگان خود ثبت‌نام برای Microsoft Dev Box را آغاز کرده است.


لوگوی تلگرام

با کانال تلگرام زومیت، آخرین اخبار فناوری و علمی را سریع‌تر از همیشه دنبال کنید.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari