برای بازدید مجدد از این مقاله، سپس به نمایه من مراجعه کنید مشاهده داستان های ذخیره شده
برای بازدید مجدد از این مقاله، حساب من را انتخاب کنید، سپس مشاهده داستان های ذخیره شده

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما خریداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از روزنامه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بدانید . لطفاً اشتراک WIRED را نیز در نظر بگیرید
8 /10
برای مدتی، اگر به دنبال یک میکروفون USB برای شروع یک پادکست ، پخش جریانی در Twitch یا حتی تماس‌های زوم بهتر می‌گشتید ، تنها نامی که هر کسی به زبان می‌آورد Blue Yeti بود.
اما در طول چند سال گذشته، یک رقیب ظاهر شد که اکنون تماماً بازار را در دست گرفته است، حداقل در توییچ. آن میکروفون؟ HyperX Quadcast S. درست مانند گیمرهای آنلاین محبوب، آن را دوست داشتم.
من فقط یک یا دو ساعت از Quadcast S استفاده کرده بودم تا اینکه به این فکر افتادم که هر کسی که آن را طراحی کرده باید زمان زیادی را با میکروفون های USB دیگر سپری کرده باشد. اینطور نیست که من هرگز از آبی یتی قدیمی خود ناراضی بودم، لزوما. اما اگر ابتدا این میکروفون HyperX را داشتم، شاید می‌بودم.
برای شروع، در بالای میکروفون، یک پد حساس به لمس وجود دارد که می تواند میکروفون را قطع کند. این به راحتی یکی از کاربردی‌ترین ویژگی‌ها است، به‌ویژه اگر بخواهید به سرعت صدای خود را در حین پخش زنده قطع کنید. بی‌صدا کردن میکروفون LED‌های رنگارنگ را نیز غیرفعال می‌کند، بنابراین بازخورد فوری دریافت می‌کنید که صحبت کردن در آن ایمن است.
در طرف مقابل (به معنای واقعی کلمه)، یک دکمه افزایش در پایین میکروفون تعبیه شده است. این امر تنظیم سطح ورودی را در لحظه آسان کرد. تنها ایراد کوچکی که در این مورد دارم این است که هیچ نشانگر سطح ورودی روی خود میکروفون یا در نرم افزار HyperX وجود ندارد که به موقعیت یابی سود کمک کند.
این مشکل بزرگی نیست، زیرا برنامه‌هایی مانند OBS معمولاً آنها را از قبل دارند، اما HyperX می‌آیند: LED‌ها دقیقاً آنجا هستند. فقط کافیست کل میکروفون را به یک سطح سنج تبدیل کنید تا زمانی که دکمه افزایش استفاده می شود. یا حداقل وقتی شروع به اوج گرفتن می کنم قرمز پلک بزنم! هر چی باشه خوبه
در پشت میکروفون، یک صفحه کلید برای جابجایی بین چهار الگوی قطبی وجود دارد: استریو، همه جهته، کاردیوئید و دو جهته. اینها نسبتاً استاندارد هستند، و اگر از یک تنظیم ثابت استفاده می‌کنید و فقط خودتان را ضبط می‌کنید، احتمالاً هرگز نیازی به تغییر الگو نخواهید داشت، اما هنوز هم داشتن انعطاف‌پذیری خوب است. این میکروفون همچنین از طریق USB-C متصل می‌شود، یک ارتقای خوش‌آمدگویی نسبت به mini USB میکروفون Quadcast قبلی (و همچنین برخی از میکروفون‌های رقیب، از جمله Blue Yeti).
رویداد اصلی در Quadcast S چراغ های LED است. به طور معمول، من به یک ابزار برای داشتن نور RGB اعتبار زیادی قائل نمی‌شوم – به خصوص چیزی که برای گیمرها هدف قرار می‌گیرد، در جایی که این همه از نظر قانونی الزامی است – اما HyperX این کار را با سلیقه انجام داده است. نورهای داخل هسته میکروفون به یک شیب دلپذیر تبدیل می‌شوند که بیشتر شبیه یک رنگ لطیف به نظر می‌رسد و کمتر شبیه یک حمله از جلو از جاده رنگین کمان است.
در حالی که Quadcast اصلی فقط LED قرمز داشت، Quadcast S دارای طیف کامل رنگ‌ها است که می‌توانید از طریق نرم‌افزار Ngenuity HyperX آن را سفارشی کنید. گزینه‌هایی برای رنگ‌های ثابت، جلوه‌های رعد و برق یا دلپذیرترین (به نظر من): موج وجود دارد که به آرامی در طیفی از رنگ‌هایی که انتخاب می‌کنید تغییر می‌کند.
HyperX Quadcast S
امتیاز: 8/10
اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما خریداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از روزنامه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بدانید . لطفاً اشتراک WIRED را نیز در نظر بگیرید
از این طراحی مشخص است که HyperX انتظار دارد این میکروفون دیده شود. این شاید دلیل عمده ای است که بسیاری از پخش کننده های توییچ از آن استفاده می کنند. درست به عنوان یک آزمایش، هنگام نوشتن این بررسی، توییچ را باز کردم و مجموعه‌ای تصادفی از استریمرها را بررسی کردم. از 15 موردی که می‌توانستم روی صفحه‌نمایش ببینم، پنج نفر از آنها از نسخه‌ای از Quadcast استفاده می‌کردند.
همه جا هست
البته، اگر کیفیت صوتی مناسب را نداشت، اینقدر محبوب نمی شد. خوشبختانه این کار را می کند. پردازش سیگنال در Quadcast S می‌تواند صداهای غنی و عمیق‌تری را به ارمغان بیاورد، بدون اینکه فرکانس‌های صوتی بالاتر را بیش از حد خرد کند. انعطاف‌پذیری حرفه‌ای چندانی ندارد، اما اگر می‌خواهید یک میکروفون تنظیم کنید و آن را فراموش کنید که صدایی عالی داشته باشد، این بهترین گزینه است.
مشکل من این است که نرم افزار Ngenuity، در حالی که برای سفارشی کردن نور RGB عالی است، تقریباً برای هر چیز دیگری بی فایده است. هیچ راهی برای اضافه کردن فیلتر بالا یا پایین گذر، بدون افکت های صوتی و عدم وجود سطح سنج ذکر شده در برنامه وجود ندارد. عجیب است که نشان می دهد کدام الگوهای قطبی در دسترس هستند، اما از آنجایی که این مورد با یک سوئیچ سخت افزاری تنظیم شده است، نمی توانید آن را در برنامه تغییر دهید.
باز هم، این یک نگرانی عمده نیست، زیرا هر برنامه ای که برای پخش جریانی یا ضبط استفاده می کنید، احتمالاً اکثر این ویژگی ها را دارد. اما دیدن ابزارهای بیشتری برای کنترل صدا نسبت به نورپردازی خوب است.
Quadcast S آنقدر راحت است، آنقدر شیک است و به قدری خوب به نظر می رسد که تصور راه هایی برای بهتر شدن بدون تغییر اساسی برای افرادی که برای آن طراحی شده است، دشوار است. اما این یک مشکل کوچک را ایجاد می کند: HyperX نوعی میکروفون را طراحی کرده است که برای افرادی که می خواهند سرگرمی یا کارهای جانبی مانند پخش جریانی را شروع کنند ایده آل است، اما اگر این سرگرمی بیش از حد رشد کند، فضای زیادی برای ارتقاء وجود نخواهد داشت. بدون تحمیل هزینه های اضافی زیاد
تجهیزات صوتی حرفه ای از تنظیمات پیچیده تری استفاده می کند که شامل یک رابط، احتمالاً یک پیش تقویت کننده، و (برای تنظیمات قابل حمل) یک ضبط کننده نیز می شود. این دنده تقریبا همیشه از میکروفون های XLR استفاده می کند. علاوه بر این، این میکروفون‌ها تمایل دارند از پردازش داخلی که باعث می‌شود دستگاه‌هایی مانند Quadcast S بسیار خوب به نظر برسند، اما ویرایش بعدی یا پردازش سفارشی را سخت‌تر می‌کنند، اجتناب می‌کنند.
اگر فکر می کنید هرگز نمی خواهید تنظیمات صوتی خود را ارتقا دهید، این یک مشکل نیست. اما با قیمت 160 دلار، Quadcast S در حال ورود به منطقه ای است که ممکن است برای داشتن یک رابط ارزان قیمت و یک میکروفون XLR مناسب تر، منطقی تر باشد.
با این حال، این تصمیم ذهنی است، و میکروفون HyperX زمانی که از آن استفاده می کنید ناامید نخواهد شد. به علاوه، میکروفون های حرفه ای معمولاً با LED های شیرین RGB عرضه نمی شوند.
HyperX Quadcast S
امتیاز: 8/10
اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما خریداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از روزنامه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بدانید . لطفاً اشتراک WIRED را نیز در نظر بگیرید


© 2022 Condé Nast. تمامی حقوق محفوظ است. استفاده از این سایت به منزله پذیرش ماست توافقنامه کاربر و خط مشی رازداری و بیانیه کوکی و حقوق حریم خصوصی کالیفرنیا شما. Wired ممکن است بخشی از فروش را از محصولاتی که از طریق سایت ما به عنوان بخشی از شراکت‌های وابسته با خرده‌فروشان خریداری می‌شوند، کسب کند. مطالب موجود در این سایت را نمی توان تکثیر کرد، توزیع کرد، انتقال داد، ذخیره کرد یا از آن استفاده کرد، مگر با اجازه قبلی کتبی Condé Nast. انتخاب های تبلیغاتی

source

توسط techkhabari