صفحه اصلیرپورتاژ آگهیاگر شغل شما در این لیست است، برای مهاجرت کاری به کانادا آماده شوید!
اگر به فکر ایجاد یک تغییر بزرگ در زندگی کاری خود هستید، احتمالاً مهاجرت کاری به کانادا یکی از گزینه‌های شما است. کشور کانادا یکی از شناخته شده‌ترین کشورهای دنیا در زمینه پذیرش مهاجر است. با نگاهی به آمار مهاجرت کاری به این کشور، می‌بینیم که فرصت‌های شغلی کانادا در حال افزایش است.
البته برخی مشاغل نسبت به بقیه رشد بیشتری داشته و در نتیجه تقاضا برای جذب نیروی کار در این شاخه‌ها بیشتر است.
برخی موارد از جمله همه‌گیری بیماری کرونا، روی بازار کار کانادا طی دو سال اخیر تأثیر بسزایی داشتند. به عنوان مثال، مشاغل مرتبط با تجارت الکترونیک، فناوری اطلاعات و مراقبت‌های درمانی، بیشتر از هر زمان دیگری مورد تقاضا هستند. مشاغل مورد نیاز کانادا تنها به این موارد محدود نمی‌شود. در ادامه این مطلب با لیست مشاغل پرتقاضا در کانادا آشنا شده و اطلاعات بیشتری درباره آن‌ها کسب می‌کنیم. چنانچه شما نیز قصد مهاجرت کاری به این کشور را دارید، ادامه مطلب را از دست ندهید.
هر شغل و تخصصی که داشته باشید، کانادا یکی از بهترین کشورها برای کار است. با توجه به نیاز گسترده این کشور به نیروی کار، احتمال پیدا کردن کار در این کشور بسیار بالاست. اگر شما هم می‌خواهید برای شروع کار به کانادا بروید، لیست مشاغل پرتقاضای این کشور را در ادامه بررسی کنید. چنانچه حرفه شما هم در کانادا مورد تقاضا است، می‌توانید برای رفتن به این کشور آماده شوید.
توسعه دهندگان وب یا “Web Developer” ها متخصص توسعه برنامه (Application) یا برنامه‌نویسی وب هستند. این متخصصان در سازمان‌های مختلف از مشاغل کوچک و متوسط ​​گرفته تا شرکت‌های بزرگ، کار می‌کنند.
با برنامه “Global Talent Stream” که در کانادا اجرا شد، توسعه دهندگان وب شانس محکمی برای دریافت ویزای کار کانادا خواهند داشت. مشاغلی مانند طراحی وب، ادمین وب سایت و متخصصان سئو، با توسعه وب مرتبط هستند.
مدیران منابع انسانی (Human Resources (HR) Managers) مسئول جذب نیروهای کار بااستعداد و مناسب در بازار کار فشرده کانادا هستند. مدیر منابع انسانی امروزه یکی از مشاغل پرتقاضا در کانادا است.
مهندسان برق، در دنیای اقتصاد مدرن امروزه نقش مهمی را برعهده دارند. مهندسان برق سیستم ها و اجزای الکتریکی را طراحی، بررسی، تعیین، ساخت و آزمایش می‌کنند. همچنین مسئولیت ایمنی کار کردن این سیستم‌های الکترونیکی نیز برعهده این مهندسان است.
عشق به حیوانات خانگی در میان شهروندان کانادایی باعث شده تا اکثر آن‌ها این حیوانات را در خانه خود نگهداری کنند. این روند باعث شده تا این کشور با کمبود دامپزشک مواجه شده و این شغل در کانادا پرتقاضا باشد. دامپزشکان متقاضی کار در کانادا معمولاً باید تحت برنامه‌های نهادهای ایالتی برای اخذ مجوز کار اقدام کنند.
مشاوران مالی نه تنها برای کسب و کارها، بلکه به افراد حقیقی نیز برای نحوه مدیریت پول و درآمد کمک می‌کنند. این شغل امروزه در کانادا بسیار مورد توجه قرار گرفته است.
داروسازان نیز تحت برنامه‌های ایالتی می‌توانند برای مهاجرت کاری به کانادا اقدام کنند. از جمله شرایط اصلی برای داروسازان، می‌توان به داشتن مدرک داروسازی و قبولی در آزمون “PEBC” اشاره کرد. یک داروساز به طور متوسط در کانادابرای هر ساعت کار، 45 دلار دریافت می‌کند.
یکی از مزایای شغل جوشکاری در کانادا این است که بدون داشتن هیچ مدرک دانشگاهی، می‌توانید به درآمد خوبی برسید. البته برای شروع کار، باید دروه‌های آموزش حرفه‌ای یا کارآموزی را در این کشور بگذرانید. جوشکاری یکی از 15 شغل برتر مورد تقاضا در سال 2022 است.
کارگران خدماتی عمومی معمولاً فعالیت‌‌های فیزیکی مانند جابجایی مواد و تجهیزات را انجام می‌دهند. همچنین کارگران ساختمانی، کارکنان کارخانجات و … نیز در این دسته قرار می‌گیرند.  
رانندگی جزو دسته مشاغل خدماتی است که برای مهاجرت کاری به کانادا می‌توانید از طریق آن اقدام کنید. البته این رانندگان معمولاً باید گواهینامه رانندگی وسایل نقلیه تجاری را داشته و راننده کامیون، لیفتراک و به طور کلی رانندگان مسافت طولانی باشند.
مسئولان پذیرش (Receptionist)، معمولاً اولین کسانی هستند که در یک اداره یا سازمان با مشتریان ارتباط برقرار می‌کنند. این افراد باید مهارت‌های خوبی در خدمات و ارتباط با مشتری داشته باشد که به شکل حرفه‌ای ارتباط کلامی و غیرکلامی را در بر می‌گیرد. این شغل که در دسته مشاغل مرتبط با خدمات مشتری قرار می‌گیرد، مسلتزم مسلط بودن به رایانه است.
حسابدار کسی است که دارای تخصص مالی بوده و مسئول نظارت بر بودجه، درآمد و هزینه‌ها است. حسابداری به رشته‌های تخصصی مختلفی شامل حسابرسی، مالیات، حقوق و دستمزد و … تقسیم می‌شود. یک حسابدار در کانادا برای کار باید گواهینامه CPA داشته باشد.
کد NOC یا طبقه بندی ملی مشاغل (National Occupational Classification)، یک سیستم ملی در کانادا برای توصیف مشاغل مختلف است. اطلاع از کد شغل شما برای هرگونه اقدام جهت مهاجرت کاری به کانادا بسیار اهمیت دارد. چنانچه به اطلاعات بیشتری برای اقدام نیاز دارید،مطالب گفته شده در  صفحه “https://parsicanada.com/canada-immigration/” را دنبال کنید.
در جدول زیر، علاوه بر کد NOC مشاغل پرتقاضای کانادا، میزان حقوق میانگین آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

در این مقاله، برترین مشاغل پرتقاضای کانادا بررسی شد. با افزایش شمار فرصت‌های شغلی، نیروی کار پیر کانادایی و برنامه‌های مهاجرتی که در سال آینده بیش از یک میلیون مهاجر کاری را پذیرا می‌شود؛ اکنون بهترین زمان برای اقدام به مهاجرت کاری به کانادا است. تنها کافی است از همین حالا شروع به تحقیق کرده و با جستجو در منابع معتبر، اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید. وب سایت parsicanada.com مرجع مطمئن برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت کاری به کانادا است. اگر شغل خود را در لیست مشاغل پرتقاضای کانادا می‌بینید، همین حالا برای اقدام آماده شوید.
همچنین می‌توانید از طریق درگاهای زیر در ارتباط با امور مهاجرت با مشاورین ما در تماس باشید.
پست الکترونیک: info@parsicanada.com
شماره های تماس: ۹۱۰۰۳۵۵۸ (۰۲۱) – ۹۱۰۰۹۷۰۱ (۰۳۱)
آدرس (دفتر تهران) : شهرک غرب، بلوار دریا،خیابان موج، تقاطع توحید ۳، پلاک
آدرس (دفتر اصفهان) : خیابان آزادی، خیابان سعادت آباد، هولدینگ پارس پندار نهاد

لیزر سیار StormCaster-DX با پهپادها اهداف را برای حملات نظامی مشخص می‌کند.
روز گذشته خبر عقب نشینی خرید توئیتر توسط ایلان ماسک رسانه ای شد و علت ان،…
به تازگی ۲۴ زبان جدید به سرویس ترجمه گوگل اضافه شده است. گوگل ترنسلیت…
اگر به هر دلیلی قصد استفاده از هارد جدید برای سیستم کامپیوتر یا لپ تاپ خود…
لیزر سیار StormCaster-DX با پهپادها اهداف را برای حملات نظامی مشخص می‌کند.
لیزر سیار StormCaster-DX با پهپادها اهداف را برای حملات نظامی مشخص می‌کند.
روز گذشته خبر عقب نشینی خرید توئیتر توسط ایلان ماسک رسانه ای شد و علت ان،…
به تازگی ۲۴ زبان جدید به سرویس ترجمه گوگل اضافه شده است. گوگل ترنسلیت…
اگر به هر دلیلی قصد استفاده از هارد جدید برای سیستم کامپیوتر یا لپ تاپ خود…
اگر شما هم به ارسال پیام های سری و مخفیانه به دوستان خود علاقه دارید؛ پیشنهاد…
نماینده مجلس، زمان جایگزینی یارانه با کوپن الکترونیکی را اعلام کرد.
سهام اپل در این هفته بیش از 8 درصد کاهش یافت و حدود 200 میلیارد دلاری از ارزشش را…
نوعی باکتری به نام ایکولی را با اصلاح ژنتیکی می توان طوری پرورش داد که به…
درون خاکی از کره ماه که طی ماموریت‌های آپولو به زمین آورده شده بود، گیاهانی…
کولر گازی کم مصرف مدل نوینی از کولر گازی اسپیلت می باشد.افزون بر اینکه از…
کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به پایگاه خبری کلیک است. انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز است. کپی رایت ۱۴۰۰

source

توسط techkhabari