بازی کال آو دیوتی: وارزون (Call of Duty: Warzone) را می‌توان محبوب‌ترین بازی از این مجموعه دانست. اکتیویژن نیز از این ماجرا آگاه است و به همین دلیل با عرضه رویدادها و به روزرسانی‌های مختلف سعی می‌کند طرفداران را راضی نگه دارد. در رویداد جدید وارزون به نام مونارک (Monarch) گودزیلا (Godzilla) و کینگ کونگ (King Kong) به بازی اضافه شده‌اند.
حالت اصلی در این رویداد نسخه تغییر یافته حالت تجدید حیات (Resurgence) است. کاربران به همراه ۳ نفر از دوستان خود وارد بازی شده و یک گروه ۴ نفره تشکیل می‌دهند. سپس وارد نقشه شده و باید تلاش کنند تا زنده بمانند. نام نقشه نیز کالدرا (Caldera) خواهد بود. در اصل گیم‌پلی و روند بازی همان چیزی است که در گذشته بوده، تنها شکل و شمایل آن تغییر کرده است.
تفاوت اصلی اینجاست که در نقشه، گودزیلا و کینگ کونگ هم حضور دارند. بازیکنان می‌توانند با آن‌ها مبارزه کرده و حتی از آن‌ها در شرایط خاص کمک بگیرند. قطعاً مبارزه با این دو موجود غول‌آسا راحت نخواهد بود اما هیجان بازی را چند برابر می‌کند. از یک زمانی به بعد، کینگ کونگ و گودزیلا به بازیکنان حمله خواهند کرد. در اصل به صورت هدفمند تلاش خواهند کرد تا افرادی که اطرافشان هستند را از بین ببرند.
بازیکنان می‌توانند با این دو هیولا مبارزه کنند. البته قرار نیست این کار آسان باشد.
اینکه بازیکنان در این موقعیت چگونه عمل خواهند کرد به طور کامل به آن‌ها بستگی دارد. به این معنا که می‌توانند فرار یا مبارزه کنند. البته تیمی که بیشترین آسیب را در این شرایط به هیولاها بزند، امتیاز و قابلیت‌های زیادی دریافت خواهد کرد.
بازیکنان در مأموریت مونارک جوایز بسیاری دریافت خواهند کرد. حتی اگر تنها یکبار با دوستتان وارد بازی شوید نیز یک پاداش دریافت خواهید کرد. همینطور اینکه آیتم‌های زیادی با زمینه هیولا وجود دارد. البته هزینه آن از آیتم‌های دیگر بیشتر است. البته بازیکنان اگر به مأموریت‌ها و چالش‌های روزانه توجه کنند، می‌توانند بسیاری از این آیتم‌ها را رایگان دریافت کنند.
king kong call of duty
رویداد گودزیلا و کینگ کونگ تا تاریخ ۴ خرداد در دسترس خواهد بود. طرفداران وارزون می‌توانند از همین الان این به روزرسانی را دریافت و در این رویداد شرکت کنند.
اکتیویژن در حال حاضر در شرایط خاصی قرار دارد. این شرکت نزدیک به ۵۰ میلیون از کاربران خود را در یک سال از دست داده و باید سعی کند دوباره به بازار رقابت بازگردد. در حال حاضر فورتنایت با رویدادهای متعدد توانسته خود را زنده نگه دارد. به همین دلیل اجرای رویدادهای مختلف قطعاً با استقبال روبرو خواهد شد. به دلیل اینکه تنوع زیادی در بازی ایجاد کرده و باعث می‌شود بازیکنان همیشگی از آن خسته نشوند.
می‌توانید در ادامه تیزر حضور گودزیلا و کینگ کونگ را در کال آو دیوتی ببینید.

منبع: Polygon.com
صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ


source

توسط techkhabari