به نظر می‌رسد هواوی نیز همانند دیگر شرکت‌های فناوری با هدف توسعه اکوسیستم خود اکنون روی یک تگ ردیاب جدید مانند ایرتگ اپل و اسمارت تگ سامسونگ کار می کند. نام این گجت هواوی تگ Huawei Tag است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، کلیه دستگاه های هواوی به روز رسانی جدیدی را […]
به نظر می‌رسد هواوی نیز همانند دیگر شرکت‌های فناوری با هدف توسعه اکوسیستم خود اکنون روی یک تگ ردیاب جدید مانند ایرتگ اپل و اسمارت تگ سامسونگ کار می کند. نام این گجت هواوی تگ Huawei Tag است.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، کلیه دستگاه های هواوی به روز رسانی جدیدی را از طریق اپلیکیشن Huawei Cloud دریافت کردند در این بروزرسانی پشتیبانی از هواوی تگ نیز وجود دارد. در توضیحات این به روز رسانی در مورد هوآوی تگ به عنوان یک دستگاه ردیاب اشیا با فناوری فوق پهن باند (UWB)  نام برده شده است که می تواند وسایل کاربران را با دقت بالا پیدا کند.
اطلاعات مربوط به این دستگاه پیش از این نیز منتشر شده بود. همچنین این شرکت در نوامبر سال گذشته نیز نشان تجاری هواوی اس-تگ را در اتحادیه اروپا به ثبت رسانده بود. با توجه به حضور آپدیت کنونی احتمالاً معرفی این ردیاب هوشمند نیز به زودی انجام میشود.
تلاش هواوی برای هرچه کامل تر کردن اکوسیستم و محصولات خود برای برطرف کردن نیاز کاربران ادامه دارد. این شرکت اکنون با استفاده از ردیاب هوشمند خود رقابت دیگری با اپل و سامسونگ را در بازار آغاز میکند تا کاربران این برند بتواند به ویژه در چین از ردیاب مخصوص هواوی استفاده کنند.
با توجه به اینکه اپل محصولات خود را با قیمت ۲۹ دلار به بازار عرضه می کند و سامسونگ نیز دو محصول اسمارت تگ و اسمارت تگ پلاس را با قیمتهای ۲۹ و ۳۹ دلار به فروش می رساند، هنوز مشخص نیست هواوی چه قیمتی برای دستگاه ردیاب خود با توجه به قابلیت UWB انتخاب خواهد کرد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط techkhabari