اولین پنل اولد ۲۴۰ هرتزی جهان برای لپ تاپ ها توسط سامسونگ معرفی شد. به گزارش سرویس اخبار فناوری تکنا، پنل اولد ۲۴۰ هرتزی سامسونگ دارای نرخ تاخیر بسیار کم خواهد بود به طوری که می توان از آن برای لپ تاپ های گیمینگ رده بالا استفاده کرد. پیش از این نیز ریزر از این […]
اولین پنل اولد ۲۴۰ هرتزی جهان برای لپ تاپ ها توسط سامسونگ معرفی شد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری تکنا، پنل اولد ۲۴۰ هرتزی سامسونگ دارای نرخ تاخیر بسیار کم خواهد بود به طوری که می توان از آن برای لپ تاپ های گیمینگ رده بالا استفاده کرد. پیش از این نیز ریزر از این پنل نمایشگر اولد در دستگاه خود استفاده کرده بود. پنل جدید سامسونگ ۱۵ اینچی و به نرخ نوسازی ۲۴۰ هرتز مجهز است. همچنین این پنل به فناوری هایی مانند HDR10 پلاس و دالبی ویژن نیز مجهز خواهد بود.
به نظر می‌رسد ریزر اولین شرکتی است که از این پنل در لپ تاپ گیمینگ مدل Razer Blade 15 استفاده کرده است. نرخ پائین پاسخگویی این پنل، آن را برای لپ تاپ های گیمینگ به واسطه تجربه بازی روان تر مناسب کرده است. این لپ‌تاپ در اواخر سال ۲۰۲۲ عرضه می شود. علاوه ‌بر پنل جدید سامسونگ این شرکت یک پنل اولد تاشو نیز معرفی کرده است که در صورت تا شدن ابعاد آن نصف خواهد شد و به دلیل امکان اتصال کنترلر به این نمایشگر تاشو استفاده از آن در کنسول های بازی دستی نیز وجود دارد.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط techkhabari