یازدهمین نمایشگاه اینوتکس بعد از وقفه‌ای که به دلیل همه‌گیری کرونا منجر به توقف آن شده بود، دوباره در مرکز نوآری پردیس با حضور استارتاپ‌های ایرانی و خارجی برگزار شد. حضور استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان در این گردهمایی نویدبخش تعاملات پررنگ‌تر و ارتباطات قوی‌تر بین فعالان این حوزه است. روز نخست این نشست با استقبال و حضور پررنگ فعالان این حوزه و همچنین علاقه‌مندان به فعالیت‌های دانش‌بنیان همراه بود.
بررسی تصویر کلان اکوسیستم استارتاپی ایران و جهان در آمفی‌تئاتر روباز اینوتکس با حضور مانی قاسمی، مدیرعامل و بنیان‌گذار دیجیاتو، محمدخلج، مدیرعامل اسنپ، سینا مومنی، مدیرعامل یکتانت و پویا پیرحسینلو، مدیرعامل ابرآروان برگزار شد.
در این پنل، چالش‌های فعالیت‌های استارتاپی مورد بررسی قرار گرفت و حاضران در این نشست از تجربه‌های خود در مواجهه با این چالش‌ها گفتند.

نخستین روز از یازدهمین دوره اینوتکس با شور و هیجان و البته استقبال قابل توجهی برگزار شد. انتظار می‌رود این شور و هیجان تا روز آخر همچنان ادامه داشته باشد و شاهد تعامل و ارتباطات گسترده بین فعالان اکوسیستم نوآوری کشور باشیم. این نمایشگاه تا روز جمعه ۲۳ اردیبهشت ماه ادامه دارد.
برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است.

نمایش


رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


بازگشت به فرم ورود

source

توسط techkhabari