حمایت مالی شد
ارائه شده توسط
3 چالش متداول وجود دارد که سازمان ها با تبدیل آرمان های هوش مصنوعی به راه حل های مقیاس پذیر و هوشمند مواجه هستند. دیدگاه خودی را از سناریوهای مورد استفاده دریافت کنید که ارزش واقعی تجاری و عملکردی را از طریق یک چارچوب و فرآیند اثبات شده به سمت تحول دیجیتال پایدار نشان می‌دهد.
Vishal Kapoor رهبر برنامه های کاربردی، داده ها و هوش مصنوعی Kyndryl است. او تیمی از کارشناسان برنامه‌های کاربردی، داده‌ها و هوش مصنوعی را رهبری می‌کند و اطمینان می‌دهد که آنها در حال توسعه راه‌حل‌های پیشرو در بازار هستند و از تیم‌های مشتری با فناوری و راه‌حل‌هایی که مشتریان بیشتر به آن نیاز دارند، پشتیبانی می‌کنند. ویشال قبلاً با فناوری DXC کار می کرد و در آنجا رهبر ارشد تجاری برای هوش مصنوعی داده و تجزیه و تحلیل، یادگیری ماشین و تجارت اینترنت اشیا بود. او که محور مهمی در استراتژی شرکت بود، از بهترین شراکت در کلاس خود با پلتفرم‌های نسل بعدی مبتنی بر ابر استفاده کرد تا راه‌حل‌های صنعتی مقیاس‌پذیر را برای مشتریان DXC پیاده‌سازی کند. ویشال یک مدیر ارشد با تجربه در چندین جغرافیا از جمله آسیا و اقیانوسیه، هند و قاره آمریکا است. او تجربه عمیقی در مشاوره در زمینه خدمات فناوری اطلاعات و فرآیند کسب و کار با مدیریت محصول، تفکر طراحی، بازاریابی، عملیات و رهبری P&L در صنایع مختلف دارد. Vishal تجربه عمیقی با شرکت هایی مانند Tech Mahindra، NTT Data (قبلاً Dell Services) و Wipro در هدایت ابتکارات پیچیده تحول آفرین برای سازمان های پیشرو Fortune 500 دارد.

یک سری بررسی فناوری MIT به بررسی این موضوع می‌پردازد که چگونه هوش مصنوعی با سلب مالکیت جوامعی که قبلاً سلب مالکیت شده‌اند، عده‌ای قدرتمند را غنی می‌کند.
شرکت مادر فیس بوک از محققان دعوت می کند تا ایرادات نسخه GPT-3 خود را بررسی کرده و آن را جدا کنند.
آخرین هوش مصنوعی تصویرسازی OpenAI شگفت‌انگیز است، اما سوالاتی را در مورد اینکه منظور ما از هوش چیست، ایجاد می‌کند.
با افزایش تقاضا برای برچسب گذاری داده ها، یک فاجعه اقتصادی ونزوئلا را به زمین صفر برای مدل جدیدی از استثمار نیروی کار تبدیل کرد.
پیشنهادهای ویژه، داستان های برتر، رویدادهای آینده و موارد دیگر را کشف کنید.
از اینکه ایمیل خود را ثبت کردید، متشکریم!
به نظر می رسد مشکلی پیش آمده است.
ما در ذخیره تنظیمات برگزیده شما با مشکل روبرو هستیم. سعی کنید این صفحه را بازخوانی کنید و یک بار دیگر آنها را به روز کنید. اگر همچنان این پیام را دریافت می‌کنید، با فهرستی از خبرنامه‌هایی که می‌خواهید دریافت کنید، از طریق customer-service@technologyreview.com با ما تماس بگیرید.
گزارش‌های عمیق ما نشان می‌دهد که در حال حاضر چه خبر است تا شما را برای اتفاقات بعدی آماده کند.
اشتراک در برای حمایت از روزنامه نگاری ما
© 2022 بررسی فناوری MIT

source

توسط techkhabari