اینترنت در برخی شهر‌های خوزستان با قطعی و اختلال همراه است. برخی از کاربران در شهرهای مختلف خوزستان از قطع کامل اینترنت موبایل و اختلال در اینترنت ثابت خبر می‌دهند.
از روز جمعه ظهر ۱۶ اردیبهشت بسیاری از کاربران خوزستان در شبکه‌های اجتماعی و در بخش دیدگاه‌های زومیت از قطع اینترنت و اختلال‌های شدید در سرویس اینترنت خود خبر می‌دهند. پیگیری‌های زومیت نشان می‌دهد که در چند روز اخیر در شهرهای مختلف خوزستان از جمله اهواز، ایذه، سوسنگرد، حمیدیه و آبادان کاربران اپراتورهای موبایل از جمله ایرانسل، همراه اول، رایتل با قطعی مواجه بوده‌اند. کلادفلر، یکی از بزرگ‌ترین سرویس‌های CDN در جهان نیز روز جمعه با انتشار تصویری از قطعی کامل اینترنت در خوزستان خبر داد.
قطع اینترنت در خوزستان که توسط توییتر کلادفلر گزارش شد
همچنین امروز (۲۰ اردیبهشت) هم برخی کاربران در شهرهای مختلف خوزستان در توئیتر اعلام کردند که تنها به اینترنت داخلی دسترسی داشته و تنها سایت‌ها و سرویس‌هایی را که در داخل میزبانی شده‌اند مشاهده می‌کنند و امکان اتصال اینترنت جهانی آن‌ها قطع است.
پیگیری‌های زومیت از اپراتورهای همراه تاکنون به نتیجه نرسیده و مدیران مربوطه اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند. همچنین تماس زومیت با مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خوزستان نیز تا این لحظه بدون پاسخ مانده است.
زومیت به تلاش خود برای پیگیری این موضوع ادامه خواهد داد و در صورت کسب اطلاعات بیشتر، اطلاع‌رسانی خواهد کرد.
اگر کاربر خوزستان هستید لطفا وضعیت اینترنت خود را در بخش دیدگاه‌ها بیان کنید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari