اسپیس ایکس می‌گوید کاربران ایالات متحده از این پس می‌توانند با پرداخت ماهانه ۲۵ دلار، دیش و تجهیزات استارلینک را با خود به مناطق مختلف ببرند و به اینترنت پرسرعت دسترسی داشته باشند.
اسپیس ایکس قابلیت پولی جدیدی را به سرویس استارلینک (Starlink) اضافه کرده است که به مشتریان امکان می‌دهد به‌طور موقت سرویس اینترنت ماهواره‌ای خود را به مکان‌های مختلف ببرند؛ البته به شرطی که کاربر در همان منطقه‌‌‌ی محل زندگی‌اش و در جایی که تحت پوشش ماهواره‌های اسپیس ایکس باشد جابه‌جا شود.
براساس آنچه TechCrunch می‌نویسد، کاربران ایالات متحده برای دسترسی به این قابلیت جدید باید ماهانه ۲۵ دلار پرداخت کنند.

مشخصاً برای بهره‌مندی از ویژگی جدید استارلینک باید پایانه‌ی زمینی (دیش) و دیگر تجهیزات موردنیاز را نیز جابه‌جا کنید. هزینه‌ی ماهانه‌ی ۲۵ دلاری خبر خوبی برای کاربران محسوب نمی‌شود، خصوصاً با در نظر گرفتن این حقیقت که ماه گذشته هزینه‌ی ماهانه‌ی سرویس استارلینک به ۱۱۰ دلار افزایش پیدا کرد. به‌طور کلی اگر به‌دنبال تهیه‌ی سرویس پرسرعت استارلینک هستید و می‌خواهید در مناطق مختلف به آن دسترسی پیدا کنید باید ماهانه ۱۳۵ دلار پول به اسپیس ایکس بدهید.
اسپیس ایکس اکنون سرویس پریمیوم استارلینک را نیز ارائه می‌دهد. این سرویس به سرعت ۱۵۰ تا ۵۰۰ مگابیت‌برثانیه دست پیدا می‌کند و تأخیر آن ۲۰ تا ۴۰ میلی‌ثانیه اعلام شده است.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari