برای بازدید مجدد از این مقاله، سپس به نمایه من مراجعه کنید مشاهده داستان های ذخیره شده
برای بازدید مجدد از این مقاله، حساب من را انتخاب کنید، سپس مشاهده داستان های ذخیره شده

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما خریداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از روزنامه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بدانید . لطفاً اشتراک WIRED را نیز در نظر بگیرید
9 /10
در ماهی که Bluetran Lightning را آزمایش کردم، فقط یک بار آن را شارژ کردم. یکبار . این پس از حدود 40 مایل سفر (با سرعت های مختلف زیر 30 مایل در ساعت) بود. این اسکوتر برقی در بالا رفتن از تپه های شیب دار هرگز شکست نمی خورد، ترمزهای هیدرولیک آن فوق العاده هستند و سیستم تعلیق آن مانند یک فرش سواری جادویی است. این یک دنیای کاملا جدید است.
خب یه جورایی تنها اسکوتر دیگری که من امتحان کردم که می تواند با این عملکرد مطابقت داشته باشد MiniMotors Dualtron Victor است. واقعیت جالب: Bluetran یک زیر نام تجاری جدید از MiniMotors است، بنابراین آنها به طور موثر توسط همان شرکت ساخته شده اند. آنها احساس بسیار مشابهی دارند و هر دو از قیمت غیر خدایی 2699 دلار شروع می شوند. من گران‌ترین نسخه (3099 دلار) را امتحان کردم که دارای باتری LG است که ظرفیت بیشتری برای برد طولانی دارد.
هر زمان که در مورد قدرت و برد فوق‌العاده یک اسکوتر برقی شوق می‌کنم، فوراً باید به دلیل دو عامل اصلی، اشتیاق خود را نشان دهم: وزن و … قانون.
اول از همه، این اسکوتر دیوانه وار 88 پوند است، 15 بیشتر از Dualtron Victor. به سختی نیاز به تنظیماتی داشت، اما من تقریباً پشتم را بیرون انداختم و آن را از جعبه بیرون آوردم. (توصیه می‌کنم جعبه را کنار آن قرار دهید، فوم را بیرون بیاورید و بیرون بیاورید. همچنین به راننده تحویل‌دهنده خود مقداری کوکی بدهید.)
این وزن روی همه چیز تاثیر می گذارد. من در حال نقل مکان به یک آپارتمان جدید با پله‌ها هستم و به هیچ وجه نمی‌توانم مرتباً با این وسیله از پله‌های باریک بالا و پایین بروم. اگر در باران دیدید یا باتری آن تمام شده بود، سوار شدن به وسایل نقلیه عمومی را فراموش کنید-مگر اینکه بلند کردن وزن 88 پوندی به نظرتان هیچی نباشد. (می توانید ساقه را تا کنید و آن را روی عرشه قفل کنید تا حمل آسان تر باشد.)
سپس قوانین سرعت محلی وجود دارد. رعد و برق Bluetran می تواند تا 47 مایل در ساعت برخورد کند. من آن را توصیه نمی کنم. در اکثر شهرها و ایالت ها غیرقانونی است و خیلی سریع است. شما اساساً یک جادوگر روی چوب جارو هستید، با این تفاوت که حداقل آنها معجون ها و جادوهای عجیبی برای ترمیم یا رشد مجدد استخوان ها دارند . مانند هر خودرویی، مطمئن شوید که قوانین سرعت محلی را رعایت می کنید و حتی از من هم برد بیشتری خواهید داشت. (من بیشتر در خیابان های خالی در بروکلین سوار شدم تا سرعت، هندلینگ و ترمز را آزمایش کنم.)
در تنظیمات پیش‌فرض، لایتنینگ برای من خیلی سریع بود. موتور دو هاب 5040 واتی آنقدر به کار می افتد که بدن شما به سمت عقب حرکت می کند (حتی از ویکتور قدرت بیشتری دارد). اما یک راه حل وجود دارد: از طریق نمایشگر روی فرمان به تنظیمات اسکوتر بروید و می توانید عملکرد آن را تغییر دهید. من خروجی را 50 درصد کاهش دادم و همچنان سریع بود اما بسیار قابل کنترل تر. (این تنظیمات در دفترچه راهنما ذکر شده است.) روی اسکوتر سه دنده وجود دارد، و بعد از اینکه تنظیمات را تغییر دادم، دنده 1 اکنون تقریباً 15 مایل در ساعت حرکت می کند که این محدودیت قانونی در اینجا در شهر نیویورک است.
Bluetran Lightning
امتیاز: 9/10
اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما خریداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از روزنامه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بدانید . لطفاً اشتراک WIRED را نیز در نظر بگیرید
مزیت داشتن چنین باتری قوی (خارج از محدوده عالی) این است که از آنجایی که شما به طور منظم آن را شارژ نمی کنید، باتری سریعتر از اسکوترهایی که هر روز نیاز دارید شارژ کنید، مستهلک نمی شود. این بدان معناست که احتمالاً تا چند سال دیگر نیازی به تعویض باتری نخواهید داشت. با اینقدر قدرت، می توانید بر روی هر تپه ای قرار بگیرید و هرگز از دست نخواهید داد. بسیاری از اسکوترهای ارزان‌تر در شیب‌های کوچک به سرعت می‌خزند.
تنها دو مشکل من؟ اگر باتری را به طور کامل خالی کردید، آماده باشید که یک روز آن را با شارژر همراه خود شارژ کنید. شما باید هزینه شارژر سریع را بپردازید، که این زمان را به هفت ساعت کاهش می دهد، اما موجودی آن تمام شده است. اگر شما هم مثل من قد بلندی دارید (من 6/4 اینچ هستم)، پیشنهاد می‌کنم برای گرفتن اکستنشن ساقه با Bluetran تماس بگیرید، زیرا دسته فرمان برای من کمی پایین است.
با هر چیزی و هر چیزی که می‌خواهید در خیابان‌ها ببینید و بشنوید ارائه می‌شود، از صدای بوق رعد و برقی که مطمئناً حواس‌پرتی‌ترین راننده را هم هشدار می‌دهد تا مجموعه کاملی از چراغ‌های پر زرق و برق RGB که اکثر رایانه‌های شخصی بازی را شرمنده می‌کند. . (رنگ ها از طریق کنترل از راه دور قابل تنظیم هستند!)
جعبه ای با دکمه های رضایت بخش به فرمان سمت چپ متصل است، از جمله یکی برای خطرات، چراغ های راهنما و روشن کردن چراغ های جلو. وقتی متوجه شدم دوچرخه سواری که می آید دستش را بالا گرفته و چراغ را مسدود کرده بود، مجبور شدم چراغ های جلو را خاموش کنم. حیف است که نمی توانید روشنایی را کنترل کنید.
رعد و برق از هر نظر بیش از حد است، اما نمی توان کاربرد آن را انکار کرد. من کیسه های سنگین لباسی که برای گود ویل در نظر گرفته شده بود در این مورد حمل کرده ام. من از بروکلین به منهتن در یک رفت و برگشت 12 مایلی به وقت دندانپزشکی رفته ام و تنها 10 درصد از عمر باتری آن را از دست داده ام. این خوش‌ساخت‌ترین اسکوتر است که من آزمایش کرده‌ام، و MiniMotors شبکه فروشنده مناسبی در صورت بروز هرگونه مشکلی دارد (به علاوه می‌توانید چندین قطعه یدکی را در وب‌سایت Bluetran خریداری کنید ).
من فقط نمی توانم صبر کنم تا این قدرت و برد کوچکتر و سبکتر شود. توصیه لایتنینگ برای هر شهرنشینی سخت است – این اسکوتر شهری نیست. من به جای آن به شهر آپولو اشاره می کنم که هنوز نسبتاً سنگین و قدرتمند است، اما شدت کمتری (و ارزان تر) دارد. اما اگر صراحتاً به یک اسکوتر برقی برای سفرهای طولانی نیاز دارید، لایتنینگ به همان اندازه که می آید عالی است.
Bluetran Lightning
امتیاز: 9/10
اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما خریداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از روزنامه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بدانید . لطفاً اشتراک WIRED را نیز در نظر بگیرید


© 2022 Condé Nast. تمامی حقوق محفوظ است. استفاده از این سایت به منزله پذیرش ماست توافقنامه کاربر و خط مشی رازداری و بیانیه کوکی و حقوق حفظ حریم خصوصی شما در کالیفرنیا. Wired ممکن است بخشی از فروش را از محصولاتی که از طریق سایت ما به عنوان بخشی از شراکت های وابسته ما با خرده فروشان خریداری می شوند، به دست آورد. مطالب موجود در این سایت را نمی توان تکثیر کرد، توزیع کرد، انتقال داد، ذخیره کرد یا از آن استفاده کرد، مگر با اجازه قبلی کتبی Condé Nast. انتخاب های تبلیغاتی

source

توسط techkhabari