شیائومی اخیراً از یک صفحه کلید مکانیکی جدید رونمایی کرده است که به قابلیت هایی نظیر دکمه های قابل تعویض و نور پس زمینه ال ای دی مجهز است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، صفحه کلید جدید شیائومی دارای طراحی مینیمالیستی بوده و با ویندوز و مک او اس نیز سازگاری دارد. […]
شیائومی اخیراً از یک صفحه کلید مکانیکی جدید رونمایی کرده است که به قابلیت هایی نظیر دکمه های قابل تعویض و نور پس زمینه ال ای دی مجهز است.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، صفحه کلید جدید شیائومی دارای طراحی مینیمالیستی بوده و با ویندوز و مک او اس نیز سازگاری دارد. همچنین از مهمترین قابلیت این کیبورد دکمه های قابل تعویض آن است. به طوری که دکمه های آبی برای گیمر ها مناسب خواهد بود و دکمه های نارنجی نیز می‌تواند به دلیل سروصدای کمتر برای تایپ کردن مورد استفاده کاربران قرار بگیرد.
 دکمه های صفحه کلید جدید شیائومی ارگونومیک بوده و به دلیل قرارگیری مناسب انگشت روی آن حس خوبی به کاربر منتقل خواهد کرد. همچنین نورپردازی پس زمینه نیز دارای ۶ حالت برای شخص سازی است. این صفحه کلید باسیم تنها برای بازار چین ساخته شده و قیمت آن حدود ۲۲ دلار خواهد بود. سازگاری این صفحه کلید سیمی با ویندوز و مک او اس دکمه های مختلفی را برای هر دو سیستم عامل ارائه می کند. پایه های زیر صفحه کلید نیز انتخاب شیب مناسب 4، 6 یا 9 درجه را به کاربر خواهد داد.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط techkhabari