گوگل برای مرورگر کروم خود ویرایشگر پیشرفته ای را در نظر گرفته که به کاربران اجازه می‌دهد برای ثبت و ویرایش اسکرین شات ها از آن استفاده کنند. به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی تکنا، گوگل اکنون روی ویرایشگر داخلی برای ویرایش اسکرین شات ها در مرورگر کروم کار می‌کند و احتمالا به زودی نسخه جدید […]
گوگل برای مرورگر کروم خود ویرایشگر پیشرفته ای را در نظر گرفته که به کاربران اجازه می‌دهد برای ثبت و ویرایش اسکرین شات ها از آن استفاده کنند.
به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی تکنا، گوگل اکنون روی ویرایشگر داخلی برای ویرایش اسکرین شات ها در مرورگر کروم کار می‌کند و احتمالا به زودی نسخه جدید آن مربوط به کروم قناری از طریق ابزار جدید در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. این ویرایشگر به کاربر امکان می‌دهد تا بتواند به اسکرین‌شات‌ها شکل‌هایی مانند دایره مربع یا فلش اضافه کند. علاوه بر آن ابزارهای ارائه شده برای ویرایش شامل تنظیم ضخامت قلم ها، شکلک ها و متن برای ویرایش خواهد بود. همچنین امکان سفارشی سازی رنگ و استایل نیز در این ویژگی وجود دارد. به نظر می‌رسد امکانات ویرایشگر جدید گوگل کروم بسیار بالاتر از ویرایشگر مربوط به مایکروسافت اج باشد.
گوگل مراحل آزمایش این ویرایشگر را در سال گذشته آغاز کرده بود. اما هنوز خبری از انتشار گسترده آن نشده است. به نظر می رسد با توجه به وجود مشکلاتی هنوز انتشار آن به طور پایدار انجام نگرفته است. به عنوان مثال در این قابلیت هنگام استفاده از آن در برخی مواقع نوار ابزار این مرورگر ناپدید شده و پس از بارگیری صفحه نیز اسکرین شات حذف میشود.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط techkhabari