این را زیاد شنیده‌ایم که صبحانه مهم‌ترین وعده‌ی غذایی در طول روز است و یک صبحانه مقوی و خوشمزه می‌تواند کیفیت روز شما را تضمین کند. این موضوع را احتمالا خیلی از ما به خوبی تجربه هم کردیم. در این مطلب از مطالب آموزش آشپری تصویری دیجی‌کالا مگ طرز تهیه تست تخم‌‌مرغ و پنیر را به شما آموزش می‌دهیم که می‌تواند یک صبحانه‌ی متفاوت و بسیار خوشمزه یا یک شام سبک باشد. با ما همراه باشید.
طرز تهیه تست تخم‌‌مرغ و پنیر
یکی از مهم‌ترین وعده‌های غذایی روزانه صبحانه است. پس می‌توانیم با کمی خلاقیت، یک تست تخم‌مرغ و پنیر جذاب آماده کنیم و روزمان را پرانرژی شروع کنیم.
طرز تهیه تست تخم‌‌مرغ و پنیر
طرز تهیه تست تخم‌‌مرغ و پنیر
۱.
برای آماده کردن یک تست تخم‌مرغ و پنیر خوشمزه، یک عدد نان تست را برمی‌داریم و با یک چاقوی تیز مطابق تصویر، وسط نان را برش می‌زنیم.
طرز تهیه تست تخم‌‌مرغ و پنیر
۲.
در این مرحله، ژامبون‌ها را نیز همانند تصویر برش می‌زنیم و شروع می‌کنیم به آماده کردن تست تخم‌مرغ و پنیر جذابمان.
طرز تهیه تست تخم‌‌مرغ و پنیر
۳.
برای شروع، ابتدا درون تابه روغن می‌ریزیم و نان تست را درون آن قرار می‌دهیم. سپس یک عدد تخم‌مرغ را درون نان می‌اندازیم و به مدت ۲ تا ۳ دقیقه اجازه می‌دهیم با حرارت ملایم کمی پخته شود.
طرز تهیه تست تخم‌‌مرغ و پنیر
۴.
بعد از اینکه تخم‌مرغ کمی پخته شد، به ترتیب ژامبون و پنیر گودا را روی تخم‌مرغ قرار می‌دهیم و کمی آویشن می‌ریزیم. سپس وسط نان تستی که برش زدیم را روی تمامی مواد قرار می‌دهیم و به مدت ۳ دقیقه هر طرف آن را سرخ می‌کنیم تا طلایی و برشته شود.
 
طرز تهیه تست تخم‌‌مرغ و پنیر
۵.
بعد از اینکه تست ما کاملا طلایی و برشته شد آن را برش می‌زنیم و تمام. این تست جذاب می‌تواند یک میان‌وعده یا یک شام سریع و خوشمزه باشد.

دیجی‌کالا به‌سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.
برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.
درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت


source

توسط techkhabari