براساس گزارشی جدید، احتمال دارد در آینده شاهد معرفی مدل پرو سری گلکسی واچ باشیم. غول فناوری کره‌ای سال گذشته، گلکسی واچ ۴ را در دو نسخه عرضه کرد و حالا به‌نظر می‌رسد امسال مدل جدیدی به این ترکیب اضافه خواهد شد و مشتریان می‌توانند مدل حرفه‌ای‌تر را نیز خریداری کنند.
منابع نزدیک به سامسونگ نام رمز ساعت‌های هوشمند مجهز به Wear OS آینده‌ی این شرکت را فاش کرده‌اند که شامل Heart-L، Heart-S و Heart-Pro است. البته به‌دست آوردن اطلاعات آن‌هم فقط با اسم رمز یک دستگاه بسیار دشوار است؛ اما منبع این گزارش‌، نام رمز مدل‌های بعدی ساعت هوشمند سامسونگ را با شماره مدل آن‌ها جفت کرده است. بدین‌ترتیب Heart-S با شماره مدل SM-R90x مطابقت دارد درحالی‌که Heart-M با شماره مدل SM-R91x منطبق است. گفته می‌شود مدل اول درواقع نسخه‌ی کوچک‌تر گلکسی واچ ۵ و مدل دوم مربوط به مدل بزرگ‌تر این ساعت هوشمند است.
XDA می‌نویسد، جالب‌ترین نکته درمورد این گزارش، اسم رمز Heart-Pro است که با شماره مدل SM-R92x مطابقت دارد. این اولین‌بار نیست که خبری درمورد مدل گلکسی واچ ۵ پرو منتشر شده است؛ اما انتشار این گزارش، اعتبار بیشتری به اینکه مدل پرو گلکسی واچ ۵ واقعا معرفی خواهد شد، می‌بخشد. درحال‌حاضر نمی‌توانیم با اطمینان درمورد گلکسی واچ ۵ پرو صحبت کنیم، اما ظاهراً این مدل نیز در ابعادی مشابه مدل‌های استاندارد عرضه خواهد شد.

تا این‌لحظه خبرهای کمی درمورد نسل بعدی ساعت‌های هوشمند سامسونگ منتشر شده است، اما انتظار می‌رود گلکسی واچ ۵ با باتری بزرگ‌تر عرضه شود. طبق گزارش‌های قبلی، مدل کوچک‌تر این ساعت از باتری ۲۷۶ میلی‌آمپرساعتی بهره خواهد برد، درحالی‌که مدل بزرگ‌تر آن به باتری ۳۹۸ میلی‌آمپرساعتی مجهز خواهد شد. هر دو مدل اشاره شده نسبت به مدل‌های کنونی سری گلکسی واچ ۴ کمی بزرگ‌تر خواهند بود.
اگرچه درحال‌حاضر جزئیات بسیار کمی از نسل بعدی ساعت‌های هوشمند سامسونگ دردسترس داریم، اما عرضه‌ی مدل جدید پرو، هیجان‌انگیز به‌نظر می‌رسد. این شرکت در گذشته، گلکسی واچ را در دو نسخه عرضه کرده است. حال باید دید مدل پرو چه تفاوت‌هایی با مدل‌های استاندارد خواهد داشت.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari