برای برداشت فیلتر نشده ما از عکاسی، عکاسان و روزنامه نگاری عکاسی، از WIRED Photo دیدن کنید. wrd.cm/1IEnjUH
اسلاید: 1 از 1 . عنوان: MirageC/Getty Images
استفان مارکه روزنامه نگار در کتاب خود به نام «جنگ داخلی بعدی» هشدار می دهد که ایالات متحده به طرز خطرناکی به خشونت سیاسی گسترده نزدیک می شود. مارکه برای این کتاب با ده‌ها متخصص مصاحبه کرد و پیش‌بینی‌های آن‌ها مانند چیزی خارج از داستان علمی تخیلی بود.
مارکه در قسمت 512 پادکست راهنمای گیک برای گلکسی می‌گوید: «در آن زمان آن را «رئالیسم دیستوپیایی» می‌دانستم. «همه این رمان‌های دیستوپیایی وجود دارد، و مثل این است که «اجازه دهید واقعیت آنچه را که در حال وقوع است، توصیف کنم. شما نیازی به ساختن مطالب ندارید من بهترین مدل‌های موجود را دریافت می‌کنم و به شما نشان می‌دهم که چه شکلی هستند، و همین برای ادامه در قلمرو دیستوپیایی کافی است.»
این کتاب چندین سناریو آینده را ارائه می دهد. در یکی، درگیری بین مجریان قانون محلی و ارتش ایالات متحده رخ می دهد. در دیگری، پناهندگان از شهر ویران شده نیویورک در پی یک ابرطوفان عظیم فرار می کنند. این بخش‌ها مانند یک رمان نوشته شده‌اند و سعی می‌کنند از قدرت داستان برای ایجاد ارتباط عاطفی با شخصیت‌ها استفاده کنند. مارکه می‌گوید: «من صریحاً آن را بر اساس The Day After استوار کردم، که در اصل یک داستان داستانی بود که برای کنگره نوشته شده بود در مورد اینکه حمله هسته‌ای به لورنس، کانزاس، چگونه خواهد بود. این به یک فیلم تلویزیونی تبدیل شد که در آن زمان پربیننده‌ترین برنامه تلویزیونی جهان بود و باعث شد ریگان معاهده موشک‌های بالستیک قاره‌پیما را مورد ارزیابی مجدد قرار دهد و در واقع تأثیرات سیاسی بزرگی داشت.»
داستان در مورد جنگ داخلی آینده در حال حاضر بسیار محبوب است. بیشتر اینها داستانهای جناح راستی هستند که برای بقاها و پیشگامان جذابیت دارند. مارکه می‌گوید: «آنها دیدگاه‌های بسیار مشخصی از این دارند که آمریکای فروپاشیده چگونه خواهد بود». آنها هرگز تصور می کنند زمستان هسته ای نیست، زیرا مطمئناً هیچ کس از آن جان سالم به در نمی برد. آنها چیزی بسیار شبیه به غرب وحشی را تصور می کنند، جایی که شما تنها هستید، و باید برای خود باغبانی کنید، و باید خود را مسلح کنید، و اساساً باید از گروه های راهزن فرار کنید. بنابراین راست افراطی سیاسی به شدت درگیر فانتزی است.»
مارکه می‌گوید که هشدارهای تلخ درباره آینده جای خود را دارد، اما فرهنگ ما ممکن است در تولید داستان‌های دیستوپیایی بیش از حد باشد. برای کتاب بعدی اش، او چیزهای خوش بینانه تری را در نظر گرفته است. او می‌گوید: «من این کتاب دیستوپیایی را نوشتم، اما کتابی که احتمالاً به آن نیاز داریم یک کتاب فناوری آرمان‌شهری است، جایی که دقیقاً مانند «در اینجا چند کار زیبا وجود دارد که فناوری می‌تواند انجام دهد». "شاید این کار بعدی باشد که من انجام خواهم داد، یک رمان سولارپانک ."
به مصاحبه کامل با استفن مارکه در قسمت 512 راهنمای گیک برای کهکشان (در بالا) گوش دهید. و برخی از نکات برجسته از بحث زیر را بررسی کنید.
استیون مارکه در مورد رمان گرسنگی گرگ :
من همیشه درگیر گرگ ها بودم. چیزهای گرگ نما را در دوره دکتری خود دیده بودم، که در مورد شکسپیر بود، که در آن چند کار روی دگرگونی های جادویی مختلف در آن دوره انجام دادم. بنابراین من برخی از تاریخچه گرگینه ها را می دانستم، اما برای کتاب واقعاً به آن پرداختم. و جذاب است زیرا واقعاً به گذشته برمی گردد و در هر فرهنگی وجود دارد. بنابراین نسخه هایی از گرگینه ها در ژاپن وجود دارد، و نسخه هایی از گرگینه ها در فرهنگ بومی کانادا وجود دارد، و نسخه هایی از گرگینه ها در آفریقا وجود دارد – آنها به گرگ تبدیل نمی شوند، اما به سگ تبدیل می شوند. بنابراین، این داستان کلی است که در آنجا وجود دارد و با چیزی واقعاً کلی برای شرایط انسانی که به نظر من بسیار قدرتمند است، مطابقت دارد.
استیون مارکه در مورد جنگ داخلی:
فرماندهی نظامی ایالات متحده به وضوح حول یک زنجیره فرماندهی ساخته شده است که کاملاً به قانون اساسی ایالات متحده گره خورده است، و هنگامی که [نظم مدنی] از بین برود، ارتش به عنوان یک واحد انتخاب خواهد کرد و شخصی مسئول این واحد خواهد بود. ارتش آمریکا ژنرال ها می روند و ژنرال ها می روند، اما هیچ نیرویی را با خود نمی برند. چیزی که شما خواهید داشت واحدهای شبه نظامی است که احساس نمی کنند دولت یک دولت قانونی است و [احساس می کنند] مبارزان آزادی هستند. این همان چیزی است که در جنگ داخلی رخ می دهد. اینطور نیست که ارتش به دو طرف تقسیم شود، مانند جنگ داخلی اول. شما ارتش دارید و سپس افراد زیادی خارج از ارتش دارید که ارتش را مشروع نمی دانند و خشونت را به دست خود می گیرند.
استفان مارکه در مورد جدایی:
در پایان کتاب من به دنبال راه‌حل‌هایی هستم و در واقع فکر می‌کنم جدایی یکی از معقول‌ترین راه‌حل‌های ایالات متحده در این مقطع است. وقتی ازدواج ها به وضعیتی می رسد که آمریکا در آن قرار دارد، شما فقط بچه ها را بنشینید و بگویید: "زمان طلاق فرا رسیده است." این راه حل متمدنانه است. اکنون، جدایی در آمریکا بسیار بسیار دشوار است – غیرممکن نیست، اما مطمئناً خلاف قانون اساسی است، و همچنین نیازمند حجم عظیمی از مذاکرات بین‌المللی است. اما با این حال، من واقعا فکر می کنم که ما اکنون به نقطه ای می رسیم، به ویژه با تصمیم اولیه سقط جنین، که در آن شما اساساً به هر حال تقریباً دو کشور متفاوت خواهید داشت… فکر می کنم ممکن است به نقطه ای برسد که کالیفرنیا به تنهایی بهتر باشد، تگزاس به تنهایی بهتر خواهد بود. آنها به هیچ وجه چیزهای زیادی را به اشتراک نمی گذارند.

برای برداشت فیلتر نشده ما از عکاسی، عکاسان و روزنامه نگاری عکاسی، از WIRED Photo دیدن کنید. wrd.cm/1IEnjUH
برای برداشت فیلتر نشده ما از عکاسی، عکاسان و روزنامه نگاری عکاسی، از WIRED Photo دیدن کنید. wrd.cm/1IEnjUH
مجموعه CNMN
© 2018 Condé Nast. تمامی حقوق محفوظ است.
استفاده و/یا ثبت نام در هر بخشی از این سایت به منزله پذیرش موافقتنامه کاربری ما (به روز شده در 25/5/18) و خط مشی رازداری و بیانیه کوکی (به روز شده در 25/5/18) است. حقوق حریم خصوصی شما در کالیفرنیا مطالب موجود در این سایت را نمی توان تکثیر کرد، توزیع کرد، انتقال داد، ذخیره کرد یا از آن استفاده کرد، مگر با اجازه قبلی کتبی Condé Nast. انتخاب های تبلیغاتی

source

توسط techkhabari