سامسونگ علاوه‌بر انتشار به‌روزرسانی گلکسی بادز پرو، اپلیکیشن Galaxy Wearable را با پیشرفت کلیدی ارائه کرده است.
مجموعه‌ی هدفون‌های سامسونگ در سال‌های گذشته پیشرفت خوبی داشته‌اند، به‌طوری علاوه‌بر تنوع، برچسب قیمتی در بازه‌های مختلفی دارند. برای مثال، افراد می‌توانند گلکسی بادز لایو (Galaxy Buds Live) لوبیا‌شکل را به‌عنوان هدفون بی‌سیم مقرون‌به‌صرفه خریداری کنند؛ اما مدل‌هایی بهتر مانند گلکسی بادز پرو (Galaxy Buds Pro) نیز وجود دارد که تقریباً رقیب مستقیم AirPods Pro اپل است.
نکته‌ی قابل توجه اینکه، محصولات یاد‌شده با گذشت عمرشان، بهبودیافته‌تر نیز می‌شوند. سامسونگ علاقه دارد هر از چند گاهی پیشرفت‌هایی را در قالب به‌روزرسانی سیستم‌عامل و برنامه‌ها منتشر کند که بعضی اوقات می‌تواند بسیار مهم نیز باشد. به‌گزارش androidpolice، اکنون غول فناوری کره جنوبی جدیدترین بهینه‌سازی‌ را برای گلکسی بادز پرو همراه‌ با نسخه‌ی جدیدی از اپلیکیشن Galaxy Wearable ارائه کرده است.
به‌روزرسانی ۲٫۲ مگابایتی گلکسی بادز پرو بهبود الگوریتم شارژ باتری و پایداری بهتر را نوید می‌دهد. فریم‌ور جدید دارای شماره نسخه R190XXU0AVD1 است و می‌توان آن را ازطریق اپلیکیشن Galaxy Wearable دانلود کرد.
آپدیت اتوماتیک wearable

از سوی دیگر، سامسونگ علاوه‌بر به‌روزرسانی هدفون‌ها، نسخه‌ی جدید (2.2.48.22033061) خود برنامه Wearable را با گزینه به‌روزرسانی خودکار جدید ارائه کرده است. پس از ظاهر شدن آن، می‌توانید هر زمان که نرم‌افزار جدیدی دردسترس بود، یا فقط زمانی که از اتصال Wi-Fi استفاده کردید، آن را به‌روزرسانی کنید. برای دسترسی به آن، اپلیکیشن Wearable را باز کنید، روی منو ضربه بزنید و «About Galaxy Wearable» را انتخاب کنید.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari