سامسونگ به تازگی از microSD جدید خود رونمایی کرد که می‌تواند به طور مداوم بیش از یک دهه فیلم ضبط کند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، کارت حافظه microSD جدید سامسونگ با هدف ضبط مداوم بهینه سازی شده به طوری که امکان ضبط مداوم ۱۶ سال فیلم روی آن وجود دارد. کارت‌ […]
سامسونگ به تازگی از microSD جدید خود رونمایی کرد که می‌تواند به طور مداوم بیش از یک دهه فیلم ضبط کند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، کارت حافظه microSD جدید سامسونگ با هدف ضبط مداوم بهینه سازی شده به طوری که امکان ضبط مداوم ۱۶ سال فیلم روی آن وجود دارد. کارت‌ Pro Endurance در مقایسه با دیگر کارت حافظه های موجود در بازار تا ۳۳ برابر سرعت بیشتری دارد. به گفته سامسونگ این حافظه با ظرفیت ۳۲ گیگابایت تا ۲۵۶ گیگابایت در دسترس خواهد بود و قیمت آن نیز از ۱۱ تا ۵۵ دلار است.
از مهمترین مزیت این کارت حافظه ضبط مداوم روی آن است که می‌توان از آن برای ضبط فیلم دوربین های امنیتی تا چندین سال بهره گرفت. به طوری که امکان استفاده از آن به طور مداوم برای 140160 ساعت وجود دارد. به گفته شرکت سازنده این کارت حافظه می تواند سرعتی معادل ۱۰۰ مگابایت بر ثانیه در خواندن و ۴۰ مگابایت بر ثانیه در نوشتن ارائه کند. رتبه بندی کلاس ۱۰ و رتبه بندی ویدئویی کلاس سرعت UHS 3 در آن استفاده شده است. علاوه بر آن در برابر آب، آهنربا، اشعه ایکس، دمای شدید و فرسودگی نیز مقاوم خواهد بود.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط techkhabari