پتنت جدیدی از خودروی اپل (Apple Car) ثبت شده که به ویژگی‌های فوق‌العاده آن در واقعیت مجازی برای سرگرمی و ارتباط با دیگران اشاره می‌کند. تجهیزات واقعیت مجازی این خودرو می‌توانند مسافران را حین سفر سرگرم کنند و از کسالت‌بار بودن مسیر جلوگیری کند.
مسافران می‌توانند حین سفر بازی‌های واقعیت مجازی را با هم انجام دهند. حتی می‌توان از دوستان و افراد مشهور نیز دعوت کرد تا به صورت مجازی در خودرو حضور پیدا کنند؛ تعامل با افرادی که به صورت مجازی در خودرو حضور می‌یابند ممکن است. در نتیجه می‌توانید یک جلسه کاری را بدون نیاز به حضور فیزیکی در دفتر شرکت، در خودرو برگزار کنید.
هنوز که هنوز است، کوپرتینویی‌ها زمان دقیقی را برای ارائه خودروی اپل تعیین نکرده‌اند. این خودرو می‌تواند یکی از جذاب‌ترین محصولات تاریخ اپل باشد.
به نقل از منبع آگاه، پتنت جدید ثبت شده توسط کوپرتینویی‌ها از خودروی اپل، از قابلیت‌های مهمی خبر می‌دهد. این شماتیک منتشر شده از Apple Car نشان‌دهنده یک خودروی خودران است که می‌تواند تمام مسافران را در راه سفر سرگرم نگه دارد.
اپل در کنار اشاره به استفاده از سیستم واقعیت مجازی پیشرفته، به وجود سیستم تهویه هوای هوشمند و بلندگوهایی با صدای فراگیر اشاره دارد. با توجه به چنین ویژگی‌هایی، محال است که حین سفر با این خودروی اپل حوصله‌تان سر برود.
به هر حال، پتنت‌های جذاب بی‌شماری وجود دارند که به واقعیت بدل نشده‌اند. بنابراین احتمال این‌که خودروی اپل را با این تجهیزات جذاب در این خیابان‌ها ببینیم، چندان زیاد نیست. با این حال امکان دارد حضور یک‌سری از ویژگی‌های موجود در این پتنت را در محصول نهایی اپل شاهد باشیم.
برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است.

نمایش


رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


بازگشت به فرم ورود

source

توسط techkhabari