به نظر می رسد ایلان ماسک پس از خرید سهام توییتر اکنون به دنبال برقراری تعادل بین مقوله احراز هویت کاربران و اهمیت ناشناس ماندن آنها در توییتر است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، پس از خرید توییتر توسط ایلان ماسک با پیشنهاد ۴۴ میلیارد دلاری، وی شکست دادن بات های اسپم […]
به نظر می رسد ایلان ماسک پس از خرید سهام توییتر اکنون به دنبال برقراری تعادل بین مقوله احراز هویت کاربران و اهمیت ناشناس ماندن آنها در توییتر است.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، پس از خرید توییتر توسط ایلان ماسک با پیشنهاد ۴۴ میلیارد دلاری، وی شکست دادن بات های اسپم در این شبکه اجتماعی را به عنوان یکی از اهداف خود معرفی کرد. اما به نظر می رسد یکی از مهم‌ترین راهکارهای رسیدن به این هدف نیز استفاده گسترده از سیستم احراز هویت باشد.
هنوز مشخص نیست مدیر عامل تسلا و اسپیس ایکس چگونه می تواند اهداف خود را در توییتر پیاده کند. اما به نظر می‌رسد موضع ایلان ماسک در مورد سیستم احراز هویت مشخص شده باشد. پیش از این نیز فرماندار سابق ایالات آرکانزاس آمریکا از تلاش ایلان ماسک به استفاده کاربران از نام واقعی شان صحبت کرده بود. در عین حال ایلان ماسک پس از اعلام نظر فرماندار سابق آرکانزاس از اهمیت ناشناس ماندن کاربران در کنار احراز هویت آنها خبر داد. به طوری که باید بین این دو مقوله تعادل برقرار شود.
 به نظر می رسد این جواب کوتاه ایلان ماسک چشم انداز او را برای استفاده از این سیستم در توییتر نشان داده است. احتمالا پس از انجام قراردادهای نهایی و تصاحب کامل توییتر کنترل آن به طور کامل در اختیار ایلان ماسک قرار می گیرد و این شخصیت پیش از این بارها احراز هویت کاربران را به عنوان یکی از هدف های اصلی خود عنوان کرده بود. البته کاربرانی که با مخفی کردن هویت خود قصد دارند بیان آزادانه ای در این پلتفرم داشته باشند همچنان در نظر ایلان ماسک مهم هستند. برخی شایعات از ایجاد تغییرات بزرگ در این شرکت پس از حضور ایلان ماسک و خصوصی سازی آن حکایت دارند. برخی نیز از تغییرات مدیرعامل و تعدیل نیرو سخن گفته اند.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط techkhabari