قیمت مدل آلومینیومی ۴۱ میلی‌متری اپل واچ سری ۷ از ۳۳۹ دلار شروع می‌شود و در مدل آلومینیومی ۴۵ میلی‌متری به قیمت اولیه‌ی ۳۵۹ دلار می‌رسد.
اپل در سال ۲۰۲۱ جدیدترین سری ساعت‌های هوشمندش را با نام Apple Watch Series 7 معرفی و روانه‌ی بازار کرد. به‌گزارش Gizmochina، اکنون این غول فناوری فروش نسخه ریفربیشد (نوسازی‌شده) مدل‌های اپل واچ سری ۷ را ازطریق فروشگاه خود آغاز کرده است.
قیمت مدل آلومینیومی ۴۱ میلی‌متری ساعت‌های سری ۷ از ۳۳۹ دلار شروع می‌شود و در مدل آلومینیومی ۴۵ میلی‌متری به حداقل قیمت ۳۵۹ دلار می‌رسد. کوپرتینویی‌ها درحال‌حاضر تنها مدل‌های آلومینیومی را در چندین رنگ مختلف ارائه می‌دهند.

بند اپل واچ سری 7 / Apple Watch Series 7

تمام مدل‌های ریفربیشد‌شده‌ی جدیدترین ساعت هوشمند این شرکت، فقط مدل‌های GPS را شامل می‌شود. اگر اپل تصمیم بگیرد مدل‌های cellular یا مدل‌های جدا از ساختار آلومینیوم را اضافه کند، قیمت آن کمی بالاتر خواهد رفت.

مدل آلومینیومی ۴۱ میلی‌متری اپل واچ سری ۷ با قیمت ۳۹۹ دلار و مدل آلومینیومی ۴۵ میلی‌متری آن با قیمت ۴۲۹ دلار به‌فروش می‌رسد؛ یعنی شرکت مذکور تخفیف‌های ۶۰ و ۷۰ دلاری را برای مدل‌های ریفربیشد ارائه کرده است.
غول کوپرتینویی می‌گوید که اپل واچ‌های ریفربیشدشده، بررسی و آزمایش شده‌اند و با جعبه‌ی جدید، دفترچه‌ راهنمای جدید و یک شارژ جدید بسته‌بندی می‌شوند. این شرکت همچنین ضمانت یک ساله‌ای ارائه می‌دهد که با سرویس پشتیبانی +AppleCare تمدید می‌شود.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari