براساس گزارشی جدید، موتو اج ۳۰ اولترا (Moto Edge 30 Ultra) احتمالاً اولین گوشی هوشمندی است که با تراشه‌ی اسنپدراگون ۸ نسل یک پلاس معرفی خواهد شد.
موتورولا پس از معرفی Moto Edge X30 به‌عنوان اولین گوشی هوشمند مجهز به تراشه اسنپدراگون ۸ نسل یک، احتمالاً بار دیگر اولین گوشی هوشمند مجهز به سیستم-روی-چیپ (SoC) اسنپدراگون ۸ نسل یک پلاس را نیز معرفی خواهد کرد. بدین‌ترتیب Moto Edge 30 اولترا احتمالاً اولین گوشی هوشمندی خواهد بود که از تراشه‌ی اسنپدراگون ۸ نسل یک پلاس بهره خواهد برد.
به گزارش NotebookCheck، اسنپدراگون ۸ نسل یک پلاس احتمالاً اواخر ماه جاری معرفی خواهد شد و انتظار می‌رود این تراشه در ماه ژوئن به‌دست مشتریان برسد. ظاهراً این سیستم-روی-چیپ برای اولین‌بار در یکی از گوشی‌های هوشمند موتورولا مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
طبق خبرهای منتشرشده از چین، موتورولا می‌تواند اولین شرکتی باشد که دستگاهی با تراشه‌ی اسنپدراگون ۸ نسل یک پلاس معرفی می‌کند. همان‌طور که اشاره شد این گوشی احتمالاً Moto Edge 30 اولترا خواهد بود. شایان‌ ذکر است اولین‌بار چند ماه قبل شایعاتی درمورد این گوشی پرچم‌دار با نام رمز Frontier 22 منتشر شد که نشان می‌داد این دستگاه از تراشه‌ی اسنپدراگون ۸ نسل یک پلاس بهره خواهد برد.

انتظار می‌رود پس از موتورولا، شرکت‌های دیگری مثل شیائومی، وان‌پلاس و سونی، گوشی‌های هوشمند جدیدی با تراشه اسنپدراگون ۸ نسل یک پلاس معرفی کنند.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari