برای بازدید مجدد از این مقاله، سپس به نمایه من مراجعه کنید مشاهده داستان های ذخیره شده
برای بازدید مجدد از این مقاله، حساب من را انتخاب کنید، سپس مشاهده داستان های ذخیره شده

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما خریداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از روزنامه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بدانید . لطفاً اشتراک WIRED را نیز در نظر بگیرید
6 /10
من یک هفته قبل از این اتفاق سوار سیناپس بودم. می خواستم به یک چراغ توقف نزدیک شوم که ناگهان هشدار قرمز مخوف سیستم SmartSense گارمین – علامتی که باید فوراً اقدام دفاعی انجام دهید – بلند شد. من در یک شهر بسیار متراکم زندگی نمی کنم و در جاده های پر ترافیک دوچرخه سواری نمی کنم. من خودم را با این واقعیت آشتی داده بودم که شاید هرگز چراغ های چشمک زن کوچک روی دسته ام را نبینم.
خوشبختانه به قدری آهسته رکاب می زدم که امکان داشت فوراً خود را بکشم. اطرافم را اسکن کردم. هیچ چیزی. این جالب بود، با توجه به اینکه در یک ساعت گذشته، چندین اتومبیل نتوانستند آنچه را که من فکر می‌کردم از من عبور می‌کردند، به من بدهند. آشکارساز رادار واریا SmartSense نتوانسته بود به من در مورد تهدیدات واقعی هشدار دهد و در عوض ضربان قلب من را بیش از یک مورد غیرموجود افزایش داد.
می توانم ببینم چرا ممکن است کسی فکر کند که فناوری مانند SmartSense مفید است. از این گذشته، رادارها و سایر سیستم های ایمنی در حال حاضر در خودروهای بازار انبوه رایج هستند و بخشی از خودروهای خودران آینده خواهند بود. اما در حالی که از سوار شدن بر سیناپس بسیار لذت بردم، ممکن است فعلاً از SmartSense خودداری کنم. محافظت از خود در برابر اتومبیل هنگام دوچرخه‌سواری موضوعی بسیار پیچیده‌تر از یک هشدار کوچک است.
فیبر کربن سیناپس 2022 آخرین نسخه از دوچرخه جاده محبوب Cannondale است. نسخه ای که من تست کردم، LTD RLE، نسخه 7000 دلاری است، با نسخه 9000 دلاری گران قیمت و نسخه پایین 2400 دلاری در دو طرف خط.
Synapse LTD RLE (LTD RLE مخفف عبارت نسخه محدود، با رادار و چراغ است) مانند یک هدست کربنی که ضربه‌های بیشتری را جذب می‌کند، شیک‌ترین به‌روزرسانی‌های کوچک را ندارد، اما همچنان یک دوچرخه بسیار زیبا است. دارای قاب کربن و رینگ های کربنی است. مال من یک سیستم چرخ دنده همه کاره و مخصوص شن (GRX) دارد که من آن را دوست دارم، زیرا زمین نزدیک خانه من در پورتلند بسیار متغیر است.
چند سال پیش، Cannondale Proportional Response را معرفی کرد – اساسا، این شرکت یک مطالعه جامع برای شناسایی مرکز ثقل واقعی برای هر سوار، بسته به جنسیت، قد و وزن آنها انجام داد، سپس قاب را برای ایجاد تجربه پدال زدن و ترمز تنظیم کرد. لباس فرم. قبلاً هرگز واقعاً به دوچرخه‌سواری جاده‌ای نرفته‌ام، و اکنون می‌دانم که ممکن است به این دلیل باشد که دوچرخه‌هایی که سوار می‌شدم احتمالاً کاملاً مناسب نبودند. این اولین تجربه من با Proportional Response بود، و فوق‌العاده راحت بود، اما سوار شدن به یک قاب ضربه‌گیر با شیفترهای الکترونیکی صاف Shimano قطعاً ضرری نداشت.
SmartSense یک بسته باتری کوچک را که به لوله پایین دوچرخه متصل می شود، خالی می کند. دوچرخه خود را با چرخاندن سنسور چرخ Cannondale به برنامه Cannondale متصل می‌کنید، سپس SmartSense را از برنامه کنترل می‌کنید. اگر دوچرخه خود را با ماشین به خانه می برید، پیشنهاد می کنم قبل از بارگیری این کار را انجام دهید. من آن را در پشت المنت هوندا قرار دادم، و مدام بوق می‌داد و پینگ می‌زد و ماشین‌ها را از شیشه عقب من تشخیص می‌داد.
Cannondale Synapse LTD RLE
امتیاز: 6/10
اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما خریداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از روزنامه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بدانید . لطفاً اشتراک WIRED را نیز در نظر بگیرید
دستگاه تشخیص رادار زیر صندلی قرار دارد، بنابراین اگر کیت تعمیر خود را در آنجا نگه می‌دارید، وقت آن رسیده است که یک کیف دسته بخرید. شما همچنین چراغ های یکپارچه را از طریق SmartSense کنترل می کنید. تمام سیم ها از طریق قاب عبور می کنند، بنابراین دوچرخه همچنان براق و زیبا به نظر می رسد. بسته SmartSense دارای یک پورت USB-C کوچک برای شارژ گوشی شما است.
اولین مشکل عمر باتری است—هم گوشی شما و هم SmartSense. اگر از برنامه Cannondale برای ردیابی سواری خود استفاده می کنید، باتری گوشی شما خیلی سریع تمام می شود. گوشی من بعد از حدود یک ساعت خاموش شد. سوفیا بور، سخنگوی Cannondale گفت که در آینده، این شرکت امیدوار است که حالت تاریک را در برنامه خود ارائه دهد تا در مصرف انرژی صرفه جویی کند. در عین حال، می توانید روشنایی خودکار را نیز خاموش کنید، اما اگر صفحه نمایش را روی دسته خود قرار دهید، نمی توانید آن را ببینید.
در آزمایش من، باتری SmartSense پس از دو ساعت سواری به 20 درصد کاهش یافت. Cannondale ادعا می کند که شما باید بتوانید حدود 7 تا 10 ساعت وقت داشته باشید. می‌توانید تنظیمات نور و رادار در برنامه را به هم بزنید—مثلاً می‌توانید چراغ‌ها را در حالت صرفه‌جویی در مصرف انرژی قرار دهید تا به‌جای تابش نور، به آنها ضربه بزنید. متأسفانه، حتی در طول روز، اورگان در زمستان بسیار خاکستری و بارانی است. با روشن نگه داشتن چراغ ها احساس امنیت بیشتری می کردم.
اگر به اندازه کافی دوچرخه سوار جدی هستید که می توانید یک دوچرخه 7000 دلاری بخرید، احتمالاً بعد از یک یا دو ساعت احساس گرما می کنید. می‌توانید تلفن خود را از SmartSense شارژ کنید، اما احتمالاً بهتر است فقط یک کابل همراه داشته باشید و آن را در ایستگاه قهوه‌خوری خود شارژ کنید. می توانید SmartSense را با رایانه دوچرخه سواری خود جفت کنید. توسط هر دستگاهی که بتواند رادار ANT+ را بپذیرد قابل شناسایی است. متأسفانه، نمی‌توانید آن را با ابزارهای پوشیدنی جفت کنید.
Cannondale Synapse LTD RLE
امتیاز: 6/10
اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما خریداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از روزنامه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بدانید . لطفاً اشتراک WIRED را نیز در نظر بگیرید
تصمیم گرفتم آن را بیشتر شبیه یک دوچرخه سوار جدی آزمایش کنم، واقعاً به روح این موضوع وارد شدم و سرعت دوچرخه سواری خود را از 50 تا 60 چرخش آرام در دقیقه به 80 دور در دقیقه پیشرفته تر رساندم. همانطور که ممکن است حدس بزنید، انجام این همه تلاش فیزیکی واقعاً سخت است! تا آنجایی که می‌توانستم تشخیص بدهم در حالی که دیوانه‌وار در خیابان رکاب می‌زدم، SmartSense به دقت تشخیص می‌دهد که ماشین‌ها حدود ۴۰ فوت پشت سر من هستند و نزدیک می‌شوند.
اما وقتی آنقدر سخت کار می کنید و با این سرعت پیش می روید، گزینه های شما برای مانورهای فراری بسیار محدود است. من می خواهم چه کار کنم، با سرعت 20 مایل در ساعت خودم را به دیوار جرسی بیندازم؟ علاوه بر این، ردیاب فقط می‌تواند اتومبیل‌هایی را که با سرعت نسبی 6 تا 99 مایل در ساعت حرکت می‌کنند، تشخیص دهد، بنابراین نمی‌تواند به شما بگوید که آیا یک ماشین با سرعت شما حرکت می‌کند یا خیر، و نمی‌تواند تهدیدهای جانبی را تشخیص دهد.
در تمام مدتی که سوار می‌شدم، ماشین‌ها و کامیون‌ها هنوز آنقدر نزدیک بودند که بتوانم آن‌ها را لمس کنم. همانطور که SmartSense صدای زنگ می زد – یا نه – گاهی در مورد اتومبیل به من هشدار می داد، گاهی نه – روال ایمنی من تفاوت چندانی نداشت. هنوز می‌ترسیدم از کناره‌ها ورق بخورم، و صندلی‌های راننده را چک می‌کردم تا جلوی در را بگیرم . همانطور که یکی از دوستان آن را در یک متن بیان کرده است، "وقتی که یک تهدید قانونی را احساس کرد، شما لعنتی کردید."
می توانید مدل های Synapse 1-3 را بدون SmartSense خریداری کنید و بعداً ارتقا دهید. آن و Topstone Carbon تنها مدل هایی هستند که در حال حاضر سازگار هستند. اگر به یک دوچرخه جاده ای جدید نیاز دارید، می توانم بگویم سیناپس یک انتخاب عالی است. و همانطور که گارمین SmartSense را می سازد، مطمئن هستم که به زودی آن را در ebike ها خواهیم دید.
من واقعاً انگیزه تلاش برای محافظت از دوچرخه سواران در برابر اتومبیل ها را درک می کنم، به ویژه به عنوان والدینی که فرزندان خود را با دوچرخه به مدرسه می برند و برمی گردند. اما اگر دوچرخه سواری هستید که نمی خواهید بمیرید، می خواهم به شما بگویم که این فقط مسئولیت شما نیست. محدودیتی برای اینکه چقدر می توانیم شخصا انجام دهیم وجود دارد. جدای از خرید یک کلاه ایمنی واقعا عالی ، تماس با اداره حمل و نقل محلی شما ممکن است یک حرکت سازنده تر و ارزان تر باشد.
Cannondale Synapse LTD RLE
امتیاز: 6/10
اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما خریداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از روزنامه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بدانید . لطفاً اشتراک WIRED را نیز در نظر بگیرید


© 2022 Condé Nast. تمامی حقوق محفوظ است. استفاده از این سایت به منزله پذیرش ماست توافقنامه کاربر و خط مشی رازداری و بیانیه کوکی و حقوق حفظ حریم خصوصی شما در کالیفرنیا. Wired ممکن است بخشی از فروش را از محصولاتی که از طریق سایت ما به عنوان بخشی از شراکت های وابسته ما با خرده فروشان خریداری می شوند، به دست آورد. مطالب موجود در این سایت را نمی توان تکثیر کرد، توزیع کرد، انتقال داد، ذخیره کرد یا از آن استفاده کرد، مگر با اجازه قبلی کتبی Condé Nast. انتخاب های تبلیغاتی

source

توسط techkhabari