ماه گذشته اسپیس ایکس قیمت تعرفه اینترنت ماهانه استارلینک و همچنین کیت های آن را افزایش داد. این موضوع باعث شد تا بسیاری از کاربران حتی کسانی که کیت های خود را پس از خرید دریافت نکرده بودند اعلام نارضایتی کنند. برخی از آنها نیز این اقدام اسپیس ایکس را نوعی کلاهبرداری دانستند. به گزارش […]
ماه گذشته اسپیس ایکس قیمت تعرفه اینترنت ماهانه استارلینک و همچنین کیت های آن را افزایش داد. این موضوع باعث شد تا بسیاری از کاربران حتی کسانی که کیت های خود را پس از خرید دریافت نکرده بودند اعلام نارضایتی کنند. برخی از آنها نیز این اقدام اسپیس ایکس را نوعی کلاهبرداری دانستند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری تکنا و به نقل از اینسایدر، یکی از مشتریان اینترنت استارلینک از کارولینای شمالی سال گذشته برای خرید کیت استارلینک مبلغ ۱۰۰ دلار پرداخت کرده بود. وی می گوید تاکنون کیت خود را دریافت نکرده و خبری از آن نشده است. این تنها یک مورد از کاربرانی است که هنوز کیت های سفارش داده شده را دریافت نکرده اند. با این وجود اسپیس ایسک قیمت تعرفه‌های خود را حتی برای چنین کاربرانی افزایش داده است.
یکی از مشتریان پس از افزایش قیمت درخواست بازپرداخت مبلغ سپرده خود را داشته که نه تنها آن را دریافت نکرده است بلکه در برقراری ارتباط با این شرکت نیز با مشکلاتی مواجه بود. وی می گوید شیوه غیر منصفانه این شرکت باعث شد احساس کنم استارلینک درین مورد کلاهبرداری کرده است. این در حالی است که پس از یک سال در اختیار داشتن پول من اکنون که به آن نیاز دارم برای دریافت آن نمی توانم اقدام کنم.
یکی از دلایل افزایش قیمت کیت استارلینک تورم اعلام شده است. این شرکت در ماه مارس اشتراک ماهانه را نیز از ۹۹ دلار به ۱۱۰ دلار افزایش داده بود. علاوه بر آن خدمات ضعیف این شرکت نیز باعث شکایت بسیاری از مشتریان شد.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط techkhabari