اگر شما هم از آن دسته کاربرانی هستید که به ساخت کارتون‌ و گیف‌های جذاب علاقه دارید، این مطلب را از دست ندهید، چرا که قصد داریم به معرفی اپلیکیشن دوست داشتنی PicsArt Animator بپردازیم.
آیا تا به حال داستانی نوشته‌اید؟ آیا دوست نداشتید که کاش می‌توانستید بدون نیاز به مهارتی خاص، کارتون داستان خود را نیز بسازید تا از دیدنش لذت ببرید؟ PicsArt Animator با این هدف طراحی شده تا حتی اگر هیچ تجربه‌ای از کارتون سازی نداشته باشید، به شما در این مسیر کمک کند. در این اپلیکیشن هیچ آموزش پیچیده و عجیبی در کار نیست. PicsArt Animator با رابط کاربری ساده خود توانسته امتیاز ۴.۱ را در گوگل پلی و امتیاز ۳.۳ را در اپ استور را کسب کند و محبوبیت نسبتا زیادی را نیز به خود اختصاص دهد. PicsArt Animator توسط استودیوی معروف PicsArt طراحی شده و به طور کاملا رایگان عرضه شده است.
 اپلیکیشن PicsArt Animatorبعد از نصب اپلیکیشن PicsArt Animator، شما قادر خواهید بود به آسانی فرایند کارتون سازی را آغاز کنید. در منوی اصلی برنامه، عکس‌های متحرکی به عنوان نمونه قرار دارند. بعد از انتخاب عکس‌های متحرک می‌توانید کارتون (استیکر) مورد نظر خود را نیز انتخاب کرده و در قسمت دلخواه‌تان از عکس متحرک‌ اصلی قرار دهید (تصویر بالا، وسط). علاوه بر عکس‌های متحرکی که به عنوان نمونه قرار دارند، شما حتی می‌توانید تصاویر متحرک بیشتری را از گالری‌تان انتخاب کنید و کارتون مد نظرتان را بر اساس آن‌ها بسازید که از جمله ویژگی‌های جذاب این برنامه به حساب می‌آید.
 اپلیکیشن PicsArt Animator
در اپلیکیشن PicsArt Animator، وقتی کارتون مد نظر خود را روی تصویر قرار دادید، می‌توانید با حرکت دست خود روی صفحه، مسیر حرکت کارتون را مشخص کنید و در نتیجه استیکر متحرک شما در همان مسیر مشخص‌شده حرکت می‌کند. علاوه بر این، می‌توانید تصویر متحرک خود را رنگ‌آمیزی کنید، با قلمو در تصویر بنویسید، استیکرهای مختلف همچون گل، دایره، ستاره و… را به آن اضافه کنید و بسیاری موارد دیگر.
اپلیکیشن PicsArt Animator
علاوه بر موارد یادشده، باید این نکته را یادآور شد که امکان تغییر سرعت (کند کردن و یا تند کردن روند) و در نتیجه مدت زمان کارتون‌تان نیز وجود دارد. همچنین اگر تمایل داشته باشید، می‌توانید برای پس‌زمینه‌ی کارتون خود موسیقی بگذارید که طبیعتا کارتان را زیباتر، حرفه‌ای‌تر و دوست‌داشتنی‌تر می‌کند.
وقتی بیش‌تر ساز و کار این برنامه دست‌تان بیاید، در مدت زمانی کوتاه و باورنکردنی، قادر خواهید بود ویدیو و یا گیف مورد نظر خود را بسازید و به آسانی آن‌ها را ذخیره کنید و یا در شبکه‌های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
در استفاده‌ی چند روزه‌ای که از این اپلیکیشن داشته‌ام باید بگویم که تنها به یک نکته‌ی منفی برخورده‌ام و آن این است که نمی‌توان ویدیوهای طولانی مدت ساخت. در واقع مدت زمان انیمیشن‌ها فقط ۱ ثانیه است و باید در همان مدت کوتاه، داستان خود را به تصویر بکشید. البته امکان این وجود دارد که چندین انیمیشن مرتبط با هم بسازید و با اپلیکیشن‌های ویرایش و تدوین ویدیو، آن‌ها را با هم ترکیب کنید.
با تمام این تفاسیر PicsArt Animator همچنان یک اپلیکیشن جذاب است که پیشنهاد می‌شود اگر علاقه‌مند به ساخت کارتون در این سبک هستید، حتما یک بار هم که شده این برنامه را نصب و امتحان کنید.source

توسط techkhabari