آپدیت مورد انتظار پشتیبانی گلکسی واچ ۴ از دستیار Google Assistant به‌زودی دردسترس قرار می‌گیرد.
گلکسی واچ ۴ سامسونگ، جزو بهترین ساعت هوشمند اندروید محسوب می‌شود و به‌زودی حتی پیشرفته‌تر خواهد شد. گفتنی است که وب‌سایت Verizon در صفحه‌ی پشتیبانی گلکسی واچ ۴ خود، به‌روزرسانی جدیدی را فهرست کرد که دستیار گوگل را به ساعت هوشمند می‌آورد. باوجوداین، صفحه‌ی مذکور حذف شده و گوگل نیز تأیید کرده که این ویژگی در آن زمان عرضه نشده است.
بااینکه هنوز هم می‌توان از گلکسی واچ ۴ مجهز به Wear OS 3 با صدای خود از Bixby سامسونگ استفاده کنید، مزیت Google Assistant برای همه شناخته‌شده است. در حقیقت، کاربران مدت زیادی درانتظار پشتیبانی این ساعت هوشمند از گوگل اسیستنت بودند.
اگرچه هیچ برنامه‌ی زمانی‌ای درباره‌ی اضافه‌ شدن این ویژگی روی گلکسی واچ ۴ وجود ندارد؛ اما چند روز پیش در تبلیغ گلکسی واچ ۴ که در کانال اسپانیایی یوتیوب سامسونگ منتشر شده بود، مورد توجه قرار گرفته است. در ادامه می‌توانید این ویدئو را تماشا کنید:

این تبلیغ مردی را نشان می‌دهد که از گلکسی واچ ۴ خود می‌خواهد با استفاده از کلمه‌ی فرمان‌دهنده «Hey Google» دستیار گوگل اسیستنت، موسیقی‌ای در یوتیوب‌موزیک پخش کند. گوگل اسیستنت تنها سه ثانیه از تبلیغ ۱۵ ثانیه‌ای مذکور را به خود اختصاص داد و در نهایت نشان می‌دهد که این ویژگی به‌زودی دردسترس کاربران قرار می‌گیرد.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari