همکاری توییتر با استرایپ به کاربران توییتر امکان می دهد تا بتوانند دستمزد خود را در تولید محتوا در قالب ارز USDC دریافت کنند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، توئیتر قصد دارد از هفته آینده درآمد کاربران قابلیت های Ticketed Spaces و Super Follows را از طریق والت رمز ارز USDC پرداخت […]
همکاری توییتر با استرایپ به کاربران توییتر امکان می دهد تا بتوانند دستمزد خود را در تولید محتوا در قالب ارز USDC دریافت کنند.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، توئیتر قصد دارد از هفته آینده درآمد کاربران قابلیت های Ticketed Spaces و Super Follows را از طریق والت رمز ارز USDC پرداخت کند. استرایپ که در زمینه فین تک فعالیت می کند به مشتریان خود پس از استفاده از سرویس مالی اختصاصی StripsPayments امکان پرداخت از طریق قالب USDC را ارائه می کند.
کاربران توییتر می توانند با کمک قابلیت Super Follows از طریق تولید محتوا و تعامل بین دیگر کاربران از این شبکه اجتماعی درآمد کسب کنند. قابلیت دیگر Ticketed Spaces امکان دریافت درآمد از طریق برگزاری جلسات صوتی را امکان پذیر می کند. ابزارهای کسب درآمد در توییتر نیز با هدف افزایش درآمد این پلتفرم و همچنین افزایش درآمد تولیدکنندگان محتوا به آن اضافه شد. به گفته مدیرمسئول تولیدکنندگان محتوا در توییتر این شبکه اجتماعی طی همکاری با استرایپ قصد دارد درآمد تولیدکنندگان را به بهترین نحو ممکن پرداخت کند. این در حالی است که رمز ارز USDC از پشتوانه دلار آمریکا برخوردار بوده و توسط Circle عرضه می شود.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط techkhabari