شاتل‌موبایل اعلام کرد که از این پس امکان «انتخاب دستی شبکه رادیویی اپراتور میزبان» ازطریق پنل سیستم مدیریت اینترنتی حساب، برای مشترکین سیم‏‌کارت‏‌های هوشمند شاتل‏ موبایل ممکن شد.
در راستای تسهیل دسترسی مشترکین سیم‌کارت‌‏های شاتل‏ موبایل به سرویس انتخاب دستی شبکه رادیویی که پیش .تر ازطریق کد دستوری #۸*۱* دردسترس بود، این قابلیت به پنل مدیریت اینترنتی حساب شاتل‏ موبایل اضافه شد. از این پس، مشترکین سیم‏‌کارت‏‌های هوشمند شاتل ‏موبایل می‌‏توانند به ‌صورت آنلاین ازطریق پنل مدیریت اینترنتی حساب خود، ضمن استعلام نام شبکه رادیویی میزبان، به‏‌صورت دستی این شبکه را در لحظه تغییر داده یا قابلیت انتخاب هوشمند را از همین طریق مجدداً فعال کنند.
شبکه تلفن همراه شاتل ‏موبایل سال گذشته در جهت توسعه قابلیت‌‏های سیم‌کارت‏ هوشمند خود، از راهکار نوآورانه «انتخاب دستی شبکه رادیویی میزبان» بر بستر کددستوری #۸*۱* رونمایی کرد و اکنون این امکان را فراهم کرده تا مشترکین شاتل‏ موبایل بتوانند با مراجعه به پنل مدیریت اینترنتی حساب شاتل ‏موبایل به‏‌صورت آنلاین نیز به این سرویس دسترسی داشته باشند.
این خدمت جدید، با توجه به نیازسنجی انجام‌شده از مشترکین سیم‌کارت‌‏های هوشمند شاتل ‏موبایل و به‏ ویژه مشترکینی که از مودم برای اتصال به شبکه استفاده می‌کنند، طراحی و پیاده‏‌سازی شده است.
علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص سیم‏‌کارت‌های هوشمند شاتل‏‌ موبایل با پوشش سراسری 4G/LTE و پیش ‌شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می‌توانند به وب ‌سایت www.shatelmobile.ir مراجعه کنند یا ازطریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به‌صورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل‌ موبایل در ارتباط باشند.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط techkhabari