در این مدت اخبار زیادی در مورد عنوان جدید یوبیسافت (Ubisoft) منتشر شده است. حال یوبیسافت به طور رسمی اعلام کرده که بازی پروژه کیو (Project Q) در حال ساخت است. یک عنوان چند نفره تیمی که تجربه در آن اهمیت زیادی دارد.
یوبیسافت در توییتر خود اعلام کرد که این بازی در مراحل اولیه ساخت قرار دارد. با اینحال بازیکنان می‌توانند از الان برای نسخه‌های آزمایشی ثبت نام کنند. همینطور اینکه تصاویر اولیه از این بازی منتشر شده است. طبق گفته یوبیسافت این بازی به سبک بتل رویال نیست. تمرکز شرکت سازنده در اصل روی مفرح بودن بازی بوده است.
تصویر بالا ۴ کاراکتر را نشان می‌دهد که در جایی مشابه به سنترال پارک (Central Park) قرار دارند. البته این تصویر در حد اولیه بوده و اطلاعات زیادی را به ما نشان نمی‌دهد. با اینحال چیزی که ما از این تصویر متوجه می‌شویم، این است که تنوع کرکتر در این بازی زیاد است. بازیکنان می‌توانند قهرمان‌های مختلف را انتخاب کنند. همینطور اینکه هر بازیکن می‌تواند ۳ عدد شگفتی (Wonder) انتخاب کرده و از آن‌ها در مبارزه بهره ببرد. سلاح‌های موجود در این بازی نیز بسیار متنوع بوده و با موارد عادی که در عناوین دیگر وجود دارند، فرق می‌کند.
Project Q
طبق اطلاعات دیگری که عرضه شده، این بازی دارای دو حالت است. حالت اول به نام مرحله نهایی (Showdown) به اینگونه است که شامل ۴ تیم دو نفره است. هر تیمی که تا انتهای بازی زنده بماند برنده خواهد بود. حالت دوم منطقه مبارزه (Battle Zone) است. منطقه مبارزه ماننده عناوین دیگر چند نفره بوده و در آن دو تیم ۴ نفره علیه یکدیگر مبارزه خواهند کرد. سپس هر کدام اول به امتیاز ۱۰۰ برسد برنده خواهد بود.
در حال حاضر این بازی در مراحل اولیه ساخت قرار دارد. پس نظر دادن در مورد آن دشوار خواهد بود. با اینحال می‌توان تا حدی گفت که این بازی رقیبی برای اورواچ (Overwatch) است. البته اورواچ یکی از بهترین عناوین چند نفره تاریخ است و برای رقابت با آن یوبیسافت نیاز دارد تا تلاش زیادی بکند.
می‌توانید در ادامه ویدیویی که از گیم‌پلی بازی به بیرون درز کرده است را ببینید.

منبع: IGN.com
صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ


source

توسط techkhabari