بازی Where is Samantha یا «سامانتا کجاست» از آن دسته بازی‌هایی محسوب می‌شود که شاید در نگاه اول مجذوب و غرق طراحی و زیبایی آن شوید. Where’s Samantha بازی معمایی جدیدی از ROKiT است که شاید بهترین عنوان آن‌ها نیز محسوب می‌شود. برخی نکات قوت بازی مانند داستان و روایت بسیار جذاب هستند، اما در مقابل، برخی ویژگی‌ها مانند کنترل‌های چندان خوب طراحی نشده‌اند.
در این مطلب از دیجیاتو، بازی Where is Samantha را برای شما معرفی خواهیم کرد که به طور کلی برای طرفداران بازی‎‌های سبک پازل و داستان محور طراحی شده است.
در بازی Where is Samantha که می‌توان از آن به عنوان یک بازی کاملا ماجراجویانه در دنیایی فانتزی نام برد، بازیکنان وارد دنیای عجیب و غریب و البته جذابی می‌شوند که می‌توان از آن به عنوان دنیای نخی یاد کرد. طراحی و رنگ‌بندی‌های دنیای بازی به خوبی انجام شده و می‌توان از آن به عنوان یکی از نقاط مثبت Where is Samantha یاد کرد.
همانطور که گفتیم، این بازی یک عنوان داستان محور محسوب می‌شود که تمام اتفاقات آن به موازات داستان اصلی پیش می‌روند. در داستان بازی که نوعی عنوان عاشقانه محسوب می‌شود شاهد زوجی به نام‌های «جورج» و «سامانتا» هستیم که در دنیای عجیب و غریب بازی به دنبال اتفاقی از یکدیگر جدا می‌شوند.
در واقع شخصیت‌های اصلی بازی تکه پارچه‌هایی هستند و به دنبال باد شدیدی، سامانتا از جورج جدا می‌شود. حالا شما باید به جورج کمک کنید تا در ماجراجویی خود وارد دنیای عجیب و غریب بازی که اکنون با وجود این باد تغییر هم کرده شود و مهم‌تر اینکه به دنبال سامانتا باشد.
شاید مراحل اولیه بازی Where’s Samantha کمی ساده به نظر می‌رسند اما به مرور زمان چالش‌های بازی سخت‌تر می‌شوند و در بسیاری از موارد بازیکنان باید معماهایی را حل کنند. در اکثر موارد، در ماموریت‌های بازی، باید از روی موانع مختلفی بپرید و کلمات مختلفی از داستان را جمع‌آوری کنید.
شاید مهم‌ترین نکته در بازی‌ Where is Samantha گرافیک خیره‌کننده و جذاب آن باشد که حتی در جزئی‌ترین بخش‌های خود نیز مورد رضایت بازیکنان است. همچنین فیزیک بازی به خوبی طراحی شده، بنابراین گیم‌پلی و انیمیشن‌های هنگام انجام برخی کارها مانند پریدن، بسیار خوب به نظر می‌رسند. از موارد دیگری مانند صداگذاری‌ و پازل‌های چالش‌برانگیز می‌توان به عنوان نکات مثبت بازی یاد کرد.
با این حال، هیچ عنوانی بدون نقص نیست و در ساعات اولیه تجربه بازی‌ Where is Samantha نقص‌های آن را متوجه خواهید شد. به عنوان مثال، کنترل‌های بازی هرچند بسیار ساده هستند، اما در کنار محیط و تجربه گیم‌پلی بازی چندان هماهنگ به نظر نمی‌رسند. در مجموع کنترل‌های بازی فاصله بسیار زیادی با سایر عناوین موردعلاقه شما خواهند داشت و حتی در برخی موارد بسیار سخت خواهد بود.
در این مطلب به صورت مختصر، بازی‌ Where is Samantha را برای شما معرفی کردیم. با این حال، این بازی به چه کاربرانی توصیه می‌شود؟ شاید چندان بی‌راهه نباشد اما بازی برای هر سلیقه‌ای می‌تواند جذاب باشد. با این حال، اگر طرفدار عناوین ماجرایی و چالش‌برانگیز هستید، به هیچ وجه تجربه Where is Samantha را فراموش نکنید.
همچنین برای تجربه این بازی به اینترنت نیازی وجود ندارد.
Where is Samantha از جمله جدیدترین بازی‌های موبایل محسوب می‌شود که هم اکنون می‌توانید آن را از استورهای گوگل پلی و اپ استور دانلود کنید.
در گوگل پلی تاکنون بیش از 100 هزار کاربران آن را دانلود کرده‌اند و برای بازی امتیاز 4.2 ثبت شده است. در اپ استور نیز کاربران نسبتا از تجربه بازی راضی بوده‌اند و امتیاز 3.8 برای آن به دست آمده است.
برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است.

نمایش


رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
نمایش

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا ایمیل خود را وارد کنید.
رمز عبور جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


بازگشت به فرم ورود

source

توسط techkhabari