برای برداشت فیلتر نشده ما از عکاسی، عکاسان و روزنامه نگاری عکاسی، از WIRED Photo دیدن کنید. wrd.cm/1IEnjUH
اسلاید: 1 از 1 . عنوان: یوجین میمرین/گتی ایماژ
بن بورگیس نویسنده بیش از دوازده داستان فانتزی و علمی تخیلی است. کارگران یک کارخانه جادویی در «دفینه‌های دود مانند بازوهای خدایان» ابزارهای خود را کنار می‌گذارند تا برای شرایط کاری بهتر بجنگند.
بورگیس در قسمت 510 پادکست راهنمای گیک برای گلکسی می‌گوید: «عنوان برگرفته از آهنگ «Youngstown» بروس اسپرینگستین است، که در آن عبارتی درباره «دودکش‌هایی که مانند آغوش خدا بلند می‌شوند» وجود دارد. «داستان اساساً یک ریمیکس جهانی فانتزی از چیزی است که تقریباً در امتداد خطوط تحصن‌های بزرگی است که اتحادیه‌های CIO را در دهه 1930 ایجاد کرد.»
داستان برگرفته از تاریخچه خانوادگی بورگیس است. مادرش در یانگستون بزرگ شد و پدربزرگش موریس فیلد یک سازمان دهنده اتحادیه بود. او می‌گوید: «این داستان ابتدا در PodCastle منتشر شد، که یک پادکست داستان کوتاه فانتزی است، سپس در واقع در Jenny ، که مجله ادبی در ایالت یانگ‌ستون است، تجدید چاپ شد، بنابراین بدیهی است که آنها آن را به دلیل این ارتباط دوست داشتند.
بورگیس علاوه بر نوشتن داستان های تخیلی، نویسنده چندین کتاب غیرداستانی نیز هست، از جمله Give Them an Argument: Logic for the Left و Canceling Comedians while the World Burns: A Critique of the Contemporary Left . او می‌گوید: «من از قبل از شروع نوشتن، سیاست‌های چپ‌گرایانه داشتم و اینها همیشه علایق من بوده است. بیشتر نوشته‌هایی که اکنون انجام می‌دهم برای مجله ژاکوبین است، بنابراین سیاست کاملاً ثابت مانده است.»
بورگیس مایل است نویسندگان فانتزی بیشتری را در مورد ایده کار سازمان یافته ببیند. او می‌گوید: «بسیاری از داستان‌های تخیلی یا در مورد سیاست‌های بالا در سیستم‌های فئودالی یا اساساً داستان‌های تحرک رو به بالا است – در مورد کسی که از یک پیشینه فروتن در رده‌های اجتماعی جامعه خود بالا می‌رود.» "من فکر می کنم مبارزه جمعی چیزی است که در آن رسانه زیاد به دست نمی آید. یا برای این موضوع واقعاً در داستان های علمی تخیلی، اگرچه شما آن را بیشتر در آنجا می بینید. اما حتی هنوز هم، نه آنقدر.»
به مصاحبه کامل با بن بورگیس در قسمت 510 راهنمای گیک برای کهکشان (بالا) گوش دهید. و برخی از نکات برجسته از بحث زیر را بررسی کنید.
بن بورگیس در مورد والیس :
این کتاب همیشه یکی از کتاب‌های مورد علاقه من بود و اولین بار قبل از مطالعه فلسفه آن را خواندم، اما این حقیقت که من خیلی به آن جذب شدم احتمالاً ربطی به آن دارد، زیرا علاوه بر کتاب معمول فیلیپ ک. چیزهای دیک در مورد بازیگوشی و ابهام در مورد آنچه واقعاً در جریان است، و واقعیت و دانش ما از واقعیت و همه چیزهای خوب، همچنین بسیاری از شخصیت‌های بسیار مستقیم وجود دارد که دور هم جمع شده‌اند و درباره فلسفه بحث می‌کنند – در مورد مشکل شر و چیزهای مشابه . و همراه با طنز تاریک کتاب و هر چیز دیگری، این چیزی بود که همیشه با من صحبت می کرد.
بن بورگیس در مورد لغو کمدین ها در حالی که جهان می سوزد :
این عنوان به خودی خود نوعی تلاش برای گرفتن یقه مردم و گفتن این جمله است: "نه جدی، دست از این کارها بردارید." مجموعه‌ای از حوادث وجود داشت که مرا متقاعد کرد که بسیاری از افرادی که در تعهدات سیاسی من سهیم بودند – که اساساً اهدافی مشابه من داشتند و می‌خواستند جامعه نیز به همان شیوه‌ای که من تغییر می‌دهم تغییر کند – در این شرایط عجیب و غریب بی‌فایده افتاده‌اند. شیوه اخلاق‌گرایانه نگرش به سیاست، یعنی در عمل، من بیش از حد به نظارت بر فضیلت فردی یا نشان دادن تعهد فردی به شیوه‌هایی فکر می‌کنم که فکر می‌کنم جذابیت غیرضروری برای بسیاری از مردم عادی که ممکن است در غیر این صورت به یک برنامه چپ
بن بورگیس در مورد آزادی بیان:
من مطمئناً هیچ چیز مثبتی در مورد ایلان ماسک ندارم که بگویم، و فکر نمی‌کنم یک راه‌حل خوب درازمدت برای مشکلات مربوط به هنجارهای آزادی بیان در این میدان عمومی خصوصی‌شده عجیب و غریب، امیدواری باشد که میلیاردر مناسبی آن را اداره کند. تصمیمات عاقلانه و خیرخواهانه است، اما من فکر می‌کنم که واکنش‌های مردمی نسبت به موضوع ماسک به‌طور باورنکردنی آشکارکننده است، که در مرحله دوم مشکوک هستند که کسی تصمیم‌هایی را که دوست دارند نمی‌گیرد، فقط این نیست که «توئیتر یک شرکت خصوصی است. چی میگی تو؟" … ناگهان فکر می‌کنم مردم نشان می‌دهند که این نکته را می‌دانند که چگونه [رسانه‌های اجتماعی] فقط چیزی شبیه روزنامه نیست، نه فقط مانند تابلوی اعلانات شرکت، که اهمیت گسترده‌تری برای جامعه دارد.
بن بورگیس در مورد هوش مصنوعی:
من فقط برای Current Affairs نقدی بر رمانی از فرانسیس اسپافورد به نام Red Plenty نوشتم. این یک رمان علمی تخیلی نیست، فقط به نوعی یک رمان تاریخی ادبی است، اما درباره تلاشی است که واقعاً توسط دانشمندان کامپیوتری خاص شوروی در دوره خروشچف – دهه 60 – انجام شد تا به این فکر کنند که چگونه [اقتصاد تحت مدیریت هوش مصنوعی] فکر کنند. کار خواهد کرد، و سعی کنید نسخه ای از آن را پیاده سازی کنید. … در رمان فکر می کنم او به دلایلی اشاره می کند که حداقل نسخه ای که آنها در ذهن داشتند ممکن است آنطور که آنها فکر می کردند کار نمی کند، اما دلیلی برای رد آن نمی بینم. من فکر می کنم تنها پاسخ صادقانه در مورد اینکه پیشرفت فناوری تا چه حد می تواند ما را در این زمینه ببرد این است که ما نمی دانیم.

برای برداشت فیلتر نشده ما از عکاسی، عکاسان و روزنامه نگاری عکاسی، از WIRED Photo دیدن کنید. wrd.cm/1IEnjUH
برای برداشت فیلتر نشده ما از عکاسی، عکاسان و روزنامه نگاری عکاسی، از WIRED Photo دیدن کنید. wrd.cm/1IEnjUH
مجموعه CNMN
© 2018 Condé Nast. تمامی حقوق محفوظ است.
استفاده و/یا ثبت نام در هر بخشی از این سایت به منزله پذیرش موافقتنامه کاربری ما (به روز شده در 25/5/18) و خط مشی رازداری و بیانیه کوکی (به روز شده در 25/5/18) است. حقوق حریم خصوصی شما در کالیفرنیا مطالب موجود در این سایت را نمی توان تکثیر کرد، توزیع کرد، انتقال داد، ذخیره کرد یا از آن استفاده کرد، مگر با اجازه قبلی کتبی Condé Nast. انتخاب های تبلیغاتی

source

توسط techkhabari