بازی Tales from the Borderlands توسط بسیاری به عنوان یکی از بهترین بازی‌های استودیوی تل‌تیل (Telltale) شناخته می‌شود. اثری که شخصیت‌های قوی، داستان‌سرایی جذاب و طنز را در یک ماجراجویی تعاملی ارائه کرده و برای طرفداران سری بوردرلندز و حتی کسانی که با این سری آشنا نیستند، جذابیت‌های خاص خود را دارد. حال استودیوی گیرباکس (Gearbox) به طور غافلگیرکننده‌ای اعلام کرده که به زودی دنباله‌ای از آن منتشر خواهد شد.
برخلاف بازی اول، این نسخه در گیرباکس در حال توسعه است و توسط کمپانی ۲K منتشر خواهد شد. با ارائه‌ی یک تجربه‌ی ماجراجویی و تعاملی مشابه، بازی جدید Tales from the Borderlands دارای شخصیت‌های جدیدی خواهد بود و داستانی کاملا جدید را روایت می‌کند. گیرباکس می‌گوید که رونمایی کامل بازی برای تابستان سال جاری یعنی ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی شده است و در همین سال نیز عرضه خواهد شد. با توجه به موارد گفته شده احتمالا در اواخر سال شاهد انتشار این اثر جدید باشیم. در ادامه می‌توانید تصویر منتشر شده از بازی را مشاهده کنید.


بازی Tales from the Borderlands که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد، یک بازی اپیزودیک پنج قسمتی است که در دنیای پاندورا بین رویدادهای بوردرلند ۲ و ۳، داستان دو ماجراجو به نام‌های ریس و فیونا را روایت می‌کند. این دو شخصیت طی اتفاقاتی به ناچار مجبور می‌شوند با هم متحد شوند تا به حق از دست رفته‌ی خود در یک معامله برسند. آن‌ها در طول راه با گانگسترهای شرور، راهزنان آدمخوار و حیات وحش وحشتناک برخورد می‌کنند و انتخاب‌های بازیکن بر سرنوشت آن‌ها تاثیرگذار خواهد بود.

قطعا خبر ساخت دنباله‌ی داستان‌های بوردرلندز برای طرفداران نسخه‌ی اول هیجان‌انگیز است، با این حال مسائلی وجود دارند که باید بررسی شوند. به عنوان مثال طرفداران سری امیدوارند که این دنباله حداقل بخشی از تیم نویسندگی بازی اول را به همراه داشته باشد، زیرا داستان و روایت بخشی بود که این بازی با آن درخشید و توانست طرفداران زیادی پیدا کند. همچنین جالب است که ببینیم آیا هیچ یک از شخصیت‌های معرفی شده در بازی جدید در سایر بازی‌های آینده‌ی سری بوردرلندز نیز حضور خواهند داشت یا خیر. این در حالی است که بین بازی بوردرلندز ۳ و نسخه‌ی اول Tales from the Borderlands شاهد کراس‌اورهای مختلفی بودیم. البته با توجه به اینکه بازی در گیرباکس در دست توسعه است، احتمالا شاهد این موارد خواهیم بود.

گفتنی است که هنوز اعلام نشده که بازی روی چه پلتفرم‌هایی قرار است منتشر شود. از طرفی مشخص نیست که بازی به صورت کامل عرضه می‌شود یا مانند نسخه‌ی قبل به صورت قسمت به قسمت در دسترس قرار خواهد گرفت.
منبع: IGN
صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ


source

توسط techkhabari